Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek 50...

Milyen telefont vennétek 50 és 80 ezer Ft között?

Figyelt kérdés

A telefont szeretnék cserélni még ebben az évben. Már 4 éve nyüstölök egy Xperia M-et. Meg voltam vele elégedve, de már látványosan kezd 'elfogyni'. Olyan telefont szeretnék, ami megint kibírja ennyi ideig, vagy legalább 3 évig.

Amiket néztem az a Huawei P9 Lite(2017), Samsung Galaxy A3(2017).

Játszani nem nagyon szoktam rajta, a lényeg, hogy a mindennapokban használható legyen, ne legyen túl nagy, megbízható legyen és ne kelljen fél naponta töltőre tenni.

Gondolkodtam még a Nokia új telefonjain, de tesztekben azt olvastam, hogy nem jól optimalizált, illetve néztem az Iphone SE-t, mivel az almás cuccok sokáig bírják és a kis kijelző méret nekem előny is lenne, egyedül az ára magasabb annál, amit szánnék rá.



2017. okt. 4. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
J3 2017
2017. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Samsungot még véletlenül se, főleg ne A szériát. Szerintem az SE lenne a jó választás. Nézd meg mennyibe kerül csomagban. Nekem pl vodás csomagban 74.990 a 32 gb-os verzió
2017. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

max 80.000 esetén:


1. Xiaomi redmi 4x

2. Xiaomi redmi note 3

3. Samsung galaxy A320-as

4. Samsung galaxy A520 ez 32 Gb-os és full hd.

2017. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
64%
Ha az Iphone se-t szeretnéd akkor van ahol olcsó(pl.: Mobilcorner) És az 2020-2022ig bíni fogja
2017. okt. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
A Xiaomi Redmi sorozatot ajánlom. Huaewei P9 Lite is jó válasstás. Samsungot, Nokiát ne erőltesd. Honor is szóba jöhet. Minimum 3, vagy inkább 4 GB-os telefont válassz. Akku szempontjából a Redmi készülékek 4100 mAh teljesítménye a legjobb ezek közül.
2017. okt. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
80e-ért kaphatsz a Xiaomi Mi5-ös sorozatból is. Talán még 5s-t is lehet ennyiért. 5-öt és 5c-t biztosan kapsz.
2017. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1.: Nem fogy el az a hardver a J3-ban 2 éven belül?


2.: Miért nem ajánlod a Samsungokat, van velük valami negatív tapasztalatod?


4.: A Mobilcorner megbízható cég? Itt gyakorin is olvastam, hogy valaki megjárta velük.


Akik a Xiaomit írták azoktól kérdezem, hogy nincs gond a gyári garanciával itthon? Ha valami baja van a javítás nem nehézkes?

2017. okt. 6. 20:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg a Sony Xperia XA1 megérné?
2017. okt. 6. 22:14
 9/11 anonim válasza:
73%
Szerintem a valamelyik huawei esetleg jó lenne neked. A p9 lite például, de van több fajta is ami esetleg olcsóbb. De azt tudom ,hogy a p9 lite megbizható.
2017. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sony-t nem ajánlom, kb. 3 éve nem tud jó telefonokat csinálni: instabil szoftver, pixeles kamerakép, gyenge akksi - manapság ezek sajnos általánosságban jellemzőek a márkára!

iPhone-ból az 5S a minimum, amit még érdemes venni, sima 5-öt és 5C-t már nem!

Tapasztalatból viszont a Huawei-ket nagyon tudom ajánlani: általánosságban nagyon jól optimalizált szoftver, jó kamera, minőségi kivitelezés (anyaghasználat és illesztések is). Abból is szerintem a P10 Lite a legjobb ennyiért, amit normális webshopok közül az Elite GSM-nél már 4 GB rammal kapsz a pénzedért!

2017. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!