Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 (iOS 10) -hez valami...

Iphone 7 (iOS 10) -hez valami érdekes tipp/trükk?

Figyelt kérdés
nemrég kaptam egy Iphone-t (ez az első ilyen telóm.) és kíváncsi vagyok van valami érdekes dolog benne nézegettem sokat neten szóval egy jó párat tudok de lehet ti tudtok ujjat mondani vagy valami érdekes de hasznos alkalmazást..stb várom a válaszokat. :)

2017. okt. 8. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
mondjuk töltsd le az ios11-et az egy érdekes és hasznos alkalmazás :D :D
2017. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Honnan tudjuk neked mit lehetne ajanlani?xd

Agyhalott 12 eves aki megkapta az elso iPhonejat🤦🏼

2017. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ujj - tessék kimondtam.
2017. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát látszik ez az oldal használóinak értelmiségi szintje..kösz a semmit biztos hogy ezek után ide se fogok kérdést kiírni.
2017. okt. 9. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
de mégis milyen trükkök érdekelnének? hasznos alkalmazás? BKK Futár app nekem hasznos alkalmazás, de ha te nem pesti vagy, és alig jársz arra, akkor neked nem hasznos...van egy drónom, tehát fenn van a DJI GO app is, számomra ez is egy hasznos alkalmazás...ez csak egy telefon, amit az ember használ, minden funkciójával együtt, és nem próbálgat különféle trükköket unalmában. ha valamire szükséged van, azzal használat közben úgyis találkozol...
2017. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!