Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kezdőképernyőn magától...

A kezdőképernyőn magától megjelenik a 9apps. Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Csak ott látom, máshol nem találom az alkalmazások között. Nem szoktam mindenféle sz.rt felrakni a telóra (Samsung, nem rootolt), nem tudom honnan jött. Esetleg UC Browser lehet a bűnös ebben?
2017. okt. 9. 15:10
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
UC Browser hülyesége. Nekem is kirakta; abban a percben el is tüntettem.
2017. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na szuper. Pedig régebben egész jó böngészőnek tűnt. De lassan akkor ez is megérett a cserére.
2017. okt. 10. 00:04
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Azért nem fontos leirtani az egészet. Szerencsére a beállításainál le lehet tiltani a marhaságait. És el kell ismerni, hogy nagyon jól sikerült böngi -mind mobilon, mind PC-n.
2017. okt. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egyre több kéretlen vacak kerül bele... Most elvileg rendbe tettem, de tuti meglep majd megint valamivel a következő frissítéskor. :D
2017. okt. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!