Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Instagramon be lehet-e...

Az Instagramon be lehet-e állítani, és ha igen, akkor hogyan, hogyha megtekintem valakinek a profilját vagy adatát, akkor ne lássa, hogy megnéztem?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, az Instagramon alapból be van állítva, hogy mindenki lássa, ki nézte meg a profilját. (ezzel én nem értek egyet, lásd alább, hogy miért, de jó, lehet, h. ezt csak én látom így).


Természetesen nem kutakodok senki után, de kezd elegem lenni abból, hogy elég messzemenő következeteseket vonnak le egyesek, akiket pl. annyira nem is ismerek, ha megnézem a profiljukat, nem is ragoznám ezt tovább.


A LinkedIn-en van ilyen mód, úgy tudom, és ha ugyanezt beállítom, akkor cserébe én sem látom, ki nézett meg. De engem ez utóbbi tökre nem érdekel:-). Az Instánál is van ilyen kölcsönös "csökkentett" funkció? Mert nagyra értékelném, ha lenne.


És a Twitternél is le lehet-e tiltani ugyanígy, hogy látszódjak (ez utóbbinál nem tudom alapból, h. egyáltalán kijelzi-e ezt a rendszer?)


Előre is köszönöm!



2017. okt. 10. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal facebook és instagram alapból nem jelzi valakinek ki nézte meg a profilját.


Tehát nyugodtan böngéssz, akit megnéztél nem írja ki neki hogy te megnézted, vagy ki nézte ki.


Az ilyen ami kijelzi az a linkedin, na ott jön az értesítés ki böngészte a profilod.


Más kérdés tudtommal hogy pl. facebook-on vannak külön programok amivel ezt meg lehet nézni, de ez külön program, de lehet ez kamu, és sehogysem lehet utánajárni, ki nézte meg az ember profilját.


Tehát face-en és instán nincs ilyen, amin van az linkedin.

2017. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs nem face-en vannak ilyen programok, hanem a neten vannak, de lehet kamu az egész, nincs is ilyen.
2017. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ez érdekes.


Elvileg LinkedIn-en ki lehet kapcsolni: [link] (6. pont).


Ezt már beállítottam, és úgy emlékszem, azóta mindig 0 érték van a profilomnál, hogy ki nézett meg.


Facebook: ezt nem tudom, de arról én is hallottam, h. spéci programokkal, app-okal vhogy talán be lehet állítani, h. ki nézett meg.


Insta: nekem több ismerősöm is jelezte, hogy látják mások, ha megnézik őket (ami különösen vicces, ha pl. egyébként nem párkeresés céljából tekinti meg valaki más profilját, viszont a megtekintett időnként erre elég érdekesen reagál:-)).


Insta: [link] : itt csak a fényképek és videók elrejtéséről van szó


És angolul is (bocs, csak ilyen linket találtam), ugyanezt látom, ha jól értem a szöveget (pl. legelső pont)

2017. okt. 11. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal insta-n olyan van hogy ha felteszel egy videót, na akkor kiírja ki nézte meg és hány ember.


De instán sima képeket nézel vagy profilt nem írja ki ki nézte meg.


Face-en meg főleg nem.


Ja igen én is hallottam hogy vannak programok amikkel utána tudsz járni ha nagyon akarod hogy ki nézte meg a profilod.


De mint írtam ez lehet hogy kamu, én nem tudok konkrét programot.

2017. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. És Insta-n, ha követek valakit (vagy valaki követ engem, tökmindegy), akkor is látja, hogy mikor (hányszor) nézem meg?


Köszönöm!

2017. okt. 12. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, tehát instán és facen nincs semmi ilyen hogy ki nézte a profilod vagy te kinek nézted, annyi van ami új instán hogy ha videót raksz fel akkor a postnál kiírja hányan nézték meg és ki.


pl. van egy videó és 532 views, és hogy ki.


De sima postnál nincs ilyen, csak likeolni lehet és akkor írja.


De azt máig nem tudom ilyen programok, app-ok vannak e vagy ez csak valami kamu.

2017. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi.


És ha én feltöltök fotókat/videókat a saját Insta-profilomra, akkor alapból (ha nem állítok a rendszer alapbeállításán át semmit) küld-e értesítést a rendszer azoknak az Insta-s felhasználóknak, akik követnek?


És ha valakit megnézek (akit nem követek vagy akik nem követnek), akkor sok esetben már látom a fotóit, videóit is anélkül, hogy még megnézném azokat.


Ilyen esetben, gondolom, önmagában még nem jelez ki az illetőnek semmit, hogy rámentem a fotóira, videóira? Vagy csak akkor, ha követem az illetőt/ ő követ engem?


Köszönöm! És bocs a sok kérdésért.

2017. okt. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!