Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s 16 gb elég lenne?

Iphone 6s 16 gb elég lenne?

Figyelt kérdés
Találtam az interneten egy használt,16 gigás rosegold Iphone 6s t jó árért,80.000 Ft korul. Azt szeretném kerdezni,hogy elég lenne a 16 gigás vagy keressek tovább?Szoktam zenéket hallgatni,mostani Samsungomon (16 gigás ez is) kb 20-25 zene van,sok kép (olyan 800 korul) és 1-2 pár perces videó. Ezen kívül van a musical.ly nevü alkalmazás,ami sokat esz a telefonom tárhelyén... rajta kívul van egy viberem es egy fotoszerkeszzom:) ezek elferenek egy ipehonra? Vagy inkább a 32 gigásat válasszam?Elore is koszi a vaszokat!

2017. okt. 10. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Már a 32 gb is minimum.
2017. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Javaslom az iPhone SE-t, igaz annak 5s külseje van, de a 6s hardverével. 32gb-osat már kapsz 90-ért újonnan. :)
2017. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16gb-os verzióval hidd el, hogy szenvednél. Lehet elégnek tűnik, de nem az. Egy pár száz fotó, alkalmazások, szoftverfrissítés, zene és máris megtellik a tárhely.

32gb az alsó határ, szerintem.

2017. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!