Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervíz után csere?

Szervíz után csere?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos Samsungom már másodszorra van szervízben ugyanazzal a hibával. Magától kikapcsol, vissza sem engedi magát kapcsolni, csak akkor ha kiveszem az akkumulátort, várok, majd visszateszem, na akkor nagynehezen vissza lehet kapcsolni. Szervízben volt, majd visszakaptam délután javítva, majd pár óra múlva már ki is kapcsolt, ugyanazt csinálta mint előtte. Másnap délelőtt vittem vissza, most megint szervízben van. Meddig "javítgatják"még, nem cserélik ki egy használható telefonra?
2017. okt. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem cserélik ki, mert nem kötelező.

Akár tízszer is javíthatják.

3 sikertelen javítás után te kérheted a cserét.

2017. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj, hogy állítólag náluk a szervízbe nem "dobta" a hibát, frissítették a szoftvert, majd pár órás ottlét után már küldték is vissza "javítva" papírral. Átvettem, 3 óra múlva már ki is kapcsolt, vissza sem lehetett kapcsolni. Úgy ahogy volt vittem vissza másnap délelőtt hogy ők is próbálják meg, ne gondolják hogy szórakozom, és nekik sem ment, erre megint elküldték szervízbe. Kaptam cserekészüléket ez tökéletesen működik. Akkor kérni fogom a cserét, szükségem van telefonra, hogy mindig elérjenek, és én is tudjak telefonálni, elég komoly betegségem van. A telefonom meg folyamatosan kikapcsolt, sokszor észre sem vettem, csak miután aggódva jött haza a férjem, mert azt hitte rosszul vagyok, nem tudott elérni telefonon.
2017. okt. 14. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a szervizesek többnyire elég érdekes módon

dolgoznak, ami hiba nem jön elő náluk 1-2 óra alatt,

az nem is létezik. Erre kellene valami fogyasztóvédel-

mi okosságot kitalálni, mert nagyon sok esetben, ahogy

nálad is, nem azonnali, viszont kritikus, nem szabály-

szerű működést eredményez.

2017. okt. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hibás darabot fogtál ki sajna.


Minden márkánál megesik, apple-nél is akár.

2017. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. okt. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!