Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 8 Plus-nál is...

Az iPhone 8 Plus-nál is létezik az a hiba, ami a sima 8-nál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy töltés közben az előlap leválik.

2017. okt. 13. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy néztem és olvastam,igen.
2017. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Szép, ennyi pénzért.
2017. okt. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Több tízmillió készüléknél volt 2 hibás darab, és ezek sem bizonyítottak. Ha hibás, cserélik. Felesleges a para.
2017. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Így van. Sok millió készülékből pár darab hibás volt, amit azonnal és ingyen kicseréltek. Qrva nagy probléma azok után, hogy pl. a Samsungéknál egy egész szériát vissza kellett hívni, mert olyan kirobbanó formában volt. Az sem 30 ezres telefon.
2017. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, csak a sajtó mindig felfújja az ilyen híreket. Gondoltam, hogy akkor veszek 7 Plust (jelenleg középkategóriás androidom van, most akarok először normális telefont venni), de az meg MÁR MOST kifutó széria... No comment.
2017. okt. 14. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeség ez a “kifutó széria” dolog is. Az Apple hosszú évekig támogatja a telefonjait, azaz a jelenleg legújabb iOS 11-es rendszert felteheted még 4 éves telefonokra is (iPhone 5S), és akkor jóformán ugyanazt fogja tudni az 5S, mint a 8-as. Hardverben van különbség (jobb kamera stb.) de még az 5S is annyira jó telefon, hogy simán elmegy mai csúcstelefonok mellett is. Nekem 6S és SE van most, mind a kettő ugyanazt hozza kb., csak a kijelző mérete más. Ergo: jó választás a 7-es is, teljesen elégedett leszel vele a következő 3-4 évben. Nyugodtan veheted.
2017. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Előzöt, nem értem miről beszél. Nekem 5s-em van, viszont ios11 ide vagy oda, a funkciók többségét nem tudom használni, mert kevés a hardver.. Ezért is váltok 8 plus-ra.

Amúgy az 5s valóban jó kis teló.

2017. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-5 éves telefon létére még nagyon jó telefon az 5S, de szerintem kicsi a kijelzője. Haverom ios10-el használja és elég gyors, mondjuk egy-két app már lassabban tölt be, de teljesen használható.


Kérdésre válaszoljak, minden évben az új modelleknél van valami hiba, de általában csekély számban. Erre van a garancia. Előbb írnak mindig cikket, arról, hogy kigyulladt egy Bentley, mint mondjuk egy 25 éves Audi...


8 Plus a legjobb vétel, ha van rá pénzed. Utána meg a sima 8-as.

2017. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!