Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a mobilom. Samsung...

Elhagytam a mobilom. Samsung S5 Neo. Van ötletetek hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Kieshetett a zsebemből vagy más helyen hagytam. Lényeg hogy be volt kapcsolva a mobilnet és itthon megnéztem du 14 órakor még volt aktivitás rajta(vírusírtó frissítés) Azóta viszont ki van kapcsolva,vagy lemerült. Tudtok valami módot arra hogy lehetséges így megtalálni? Az is segítene ha az utolsó bekapcsolt helyet meg lehetne határozni. De hogyan?
2017. okt. 14. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Google-n keress rá "android készülékkereső"-re, google fiókoddal ott lépj be, és térképi pontos pozicióját mutatja a telefonodnak, ha még be van kapcsolva, látja a hálózatot és gps-t nem kapcsoltad ki.
2017. okt. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó pozícióját látod.
2017. okt. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A Google keresőn már próbáltam,és meg is találnám ha be lenne kapcsolva.A samsung account-on ugyanez.

A helymeghatározó is be volt kapcsolva de nem tudom hogyan keressek rá az utolsó ismert pozícióra

2017. okt. 14. 04:04
 4/14 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak megköszönném ha segítene hol keressek rá a telóm utolsó pozíciójára. reggel vesztettem el,de du 2.30 kor még volt frissítés rajta,tehát még be volt kapcsolva. Az aktivitást naplózta a google
2017. okt. 14. 04:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Google's Device Manager does not store location. It will send a location request to your device, which if turned on with a network connection and location services enabled, will respond with its current location.


If you have location history enabled, your location should show up in the Google Maps timeline.

2017. okt. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki megtalálta, még régen kivette belőle az akksit és el fogja adni feketén.
2017. okt. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Google térképen idővonalat nézd meg.
2017. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az idővonal nem tárolta a helyszínt amerre jártam sajnos. A google mapps idővonalát próbáltam
2017. okt. 14. 08:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor nézegesd az akciós mobiltelefon kínálatot.
2017. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Éppen azt csinálom. De ma már sokkal nyugodtabban
2017. okt. 14. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!