Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s downgrade? (lent)

IPhone 5s downgrade? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy iPhone 5s-t downgradelni iOS 10.2.1-ről 9.2.1-re! Tudom, hogy nem írja alá az Apple, iTuneson, de valahogy megoldható a downgrade? Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet megoldani!
2017. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor sem értem miért kellene.


Kérdés:


Van egy Audi S6-osom, 3 literes.


Csináljunk belőle 2 literest.


Oké, minek is?

2017. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hoztál egy szar audi-s példát, de akkor indokold már meg a párhuzamot korábbi iOS verzió visszarakásával, mert nem értem.


amúgy kérdésre válaszolva csak logika kérdése az egész...ha nem írja alá a szerver, akkor hiába raknád vissza nem? tehát ha mindenképpen átmegy az online ellenőrzésen, akkor próbálkozhatsz akármivel...

2017. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

lehet velem van a problem de én annyira nem látom az értelmet ebben az ios kérdésben hogy vissza korábbi verzióra.


Minden nap van egy ilyen komolyan mondom.


Miért is??


Mert felfele tök egyszerű, wifi-t be, aztán szoftver frissítés, letölti, telepíti, okas. De miért kellene vissza fele, ios 11-ről , mondjuk 10-re vagy 9-re, amikor nincs is ilyen az ios-ben, csak magasabb szintre.


Vagy valaki nem tudom azt akarja az autóban hogy előre legyen 1 sebesség, de hátramenetben legyen az 5 sebesség, mert ő úgy akar menni. De komolyan.

2017. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez off lesz, mert az az igazság, hogy én sem tudom, hogyan lehet downgrade-elni, de egyszerűen cseszi a csőrömet, hogy az egyik ember valami hülye Audis példával jön meg értetlenkedik, mert nem tudja miért jó a downgrade, úgyhogy a válaszom ennek a személyeknek szólna.

Igaz, hogy az újabb frissítésekkel biztonságosabbá teszik a telefont és kap néhány egész jó új funkciót, de ezzel párhuzamosan a készülék egyre sz*rabbá is válik. Hiába hogy teljesítményben erősebbek/szinttartóak lesznek (példálózok a nemrég megjelent imazaginos cikkre), de a mindennapi használatban ez nem igaz. Alkalmazások lassabban nyílnak meg, memória könnyebben elfelejt dolgokat. Én kicsit "extrémebb" felhasználója vagyok a telefonnak és egyszerűen elborzaszt, hogy az eredeti verziójú iOS-el (9.1) milyen jól funkcionált mindent, most meg (iOS 10.3.2) kifagynak app-ok meg bezáródnak a háttérben azok is, amikre szükségem lenne. Gondolom én a kérdező is hasonló cipőben jár csak ő még rosszabb helyzetben van a régebbi telefonnal. Az újabb verziók felrakása csak azoknak nem okoz problémát, akik a telefonjukat facebookozáson meg telefonáláson kívül nem hajtják meg jobban, pl egy FalloutShelter-rel vagy Real Racing 3-al. Szóval kedves barátom, aki nem érti miért akarja a kérdező downgrade-elni a telefonját, remélem most már tudod, hogy milyen problémája lehet neki és miért kényszerül erre.

Amúgy én személy szerint úgy gondolom, hogy az eredetihez képest még egy nagy verzió ugrás belefér az iPhonokba, de többet nem szabad vállalni, mert megfogja báni az ember.

2017. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!