Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire korlátlan a hello...

Ökrös Árpád kérdése:

Mennyire korlátlan a hello data mobilinternet?

Figyelt kérdés
Meg lehet osztani a netet vagy van egy adatforgalmi határa?

2017. okt. 19. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos van. telenornak szerintem van is könnyen elérhető szerződési feltétele...én telekomnál kerestem, de igazából ha a részletekre megyek, csak 2 oldalról dobálgat oda-vissza, nincs külön oldala sem a korlátlan mobilnet csomagnak, pedig érdekelne, hogy mi az, ami mégsem korlátlan, de ott állítólag szeptemberben a wifi hotspot le volt tiltva, most nekem az működik, semmilyen információt nem találok róla, hogy ez most normális vagy majd szerződésszegés miatt szépen felfüggesztik egyszercsak.
2017. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az adatforgalom valóban korlátlan.


A feltételekben az szerepel, hogy csak hívásképes telefon vagy táblagépben használható a SIM kártya (tehát modembe nem tehető be), illetve havonta legalább 1 perc hívást kell róla kezdeményezni, továbbá 24 óránként legalább egy percre meg kell szakítani az internet kapcsolatot. Ennyi a csomag feltétele.


Táblagépről vagy telefonról viszont megoszthatod számítógépre az internetet. A torrent is engedélyezett. Belföldön nincs adatforgalmi korlát (külföldön viszont nem korlátlan, EU-ban használható, de ott van adatforgalmi korlát).


Igazából nagyon megéri ez a csomag! Sokkal jobb, mint a konkurens szolgáltatók ajánlata, és tényleg semmi korlátozás nincs, hogy mire, mennyit használod a netet. Ráadásul hűségidő sincs.

2017. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!