Ismeritek-e ezeket?

Figyelt kérdés
Visszajöttem még picit messze van hogy telefon vásároljak (mert még 1-2 talán 3 hónap) de körül néztem és olyanokat láttam hogy xiaomi redmi note 5 és vernee mix 2 na ez a két telefon nem jött ki de már nem igen érdekel más teló ha lesznek sokkal jobbak max akkor na de térjünk vissza szerintetek melyik érné meg jobban mindkettő jo de melyik a jobb? Nekem tetszik a mi 2-ben a nagy képernyő (igaz a note 5 is nagy) de lattam dolgokat és nem nagyon bizok a verneekben szerintetek?

2017. okt. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Apám ez a kérdés aki kihámozza.


Mi a kérdés pontosan?

2017. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt gondom a Vernee-vel, egy Vernee Apollo Lite-om van már több, mint 1 éve, és kifejezetten jó telefon. Annyi negatívumot tudok mondani a Vernee-vel kapcsolatban, hogy az Android 7-et elsunnyogták erről a telefonról, pedig úgy reklámozták, hogy ki fog jönni erre is. De custom rommal meg tudtam oldani, és azóta is tökéletes a telefon.

Persze ettől függetlenül bármelyik telefonnal történhet bármi, márkától függetlenül.


Ahogy látom a Vernee Mix 2 papíron majdnem ugyanolyan, vagy legalábbis egy kicsivel talán jobb is, mint a Redmi.

Személy szerint nekem nem tetszik ez a MIUI, jobban szeretem a sima, felesleges módosításoktól mentes Android felületet, de ez már csak ízlés kérdése, mert nem láttam még senkit panaszkodni a MIUI-val kapcsolatban.

Szerintem azt válaszd, amelyik jobban tetszik, mert nem sok különbség van. Ha meg csak Facebookra, meg ilyenekre használod, akkor főleg tök mindegy.


Bocs, hogy raktam írásjeleket, remélem azért még így is érthető lesz.

2017. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen köszi a választ igaz hülye ez a kérdés deee mégis megtudták válaszolni és mégegyszer köszönöm
2017. okt. 20. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!