Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szoftveres a mobilkészülék...

Quatermain kérdése:

Ha szoftveres a mobilkészülék (android), akkor a belső tárhelyet hogyan tudom lementeni?

Figyelt kérdés
Samsungról lenne szó, de nem mostani a cucc, csak már egy éve úgy áll de vannak rajta emlékek.. Segítsetek! S.O.S.
2017. okt. 20. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
he?
2017. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fussunk neki még egyszer, de most érthetőbben.
2017. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Találkoztam már pár furán fogalmazó emberrel...


Nos, azt hiszem a telód szoftverhibás.

Így, mármint használható OS (Operációs Rendszer) nélkül otthon valószínűleg sehogy sem tudod az adatokat lementeni rólla.


Egyes adat helyreállítással foglalkozó cégek lementik az adatokat rólla (nagyon jó pénzért), csak győzd kifizetni...


Vagy elviheted a készüléket egy ismerős GSM guruhoz, akinek vannak eszközei és le tudja menteni az adatokat rólla. Persze ehez sok hozzáértés és eszközök (hardver és szoftver is) kellenek!!!

2017. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Ha a szoftverhibája ellenére fel tudsz rá tenni egy TWRP-tb azzal
2017. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Akkor ismét: ha meg lehet oldani, hogy feltelepíts egy TWRP-t (vagy van rajta és tudsz recoverybe bootolni), akkor onnan hozzáférsz a tárhelyhez. PC-re kötve tudolementheted az adataidat, vagy egy nandroid backupból is ki tudod azokat bogarászni...
2017. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű volt a kérdés. Teljesen mindegy hogyan írom le, segítséget úgy sem kapok mindenkitől. Aki meg válaszolt a kérdésemre, annak köszönet.


Naszóval,van egy adott telefon amely szoftverhibás már egy éve, nem kapcsol be, megvilágosodik a kijelző majd elsötétül,stb. Capise?

Elvittem GSM-be, jött a szokásos.."Áh, arról már az adatok elvesztek, visszahozhatatlanok, dee háromezeré tudom frissíteni."

Bmeg, nem frissíteni akarom, hanem az adatokat lementeni róla, nyilván megfizetem. Ne frissítsél te semmit, ha azt nem tudod megcsinálni amit kértem..


Jó lenne ha valaki csinált már ilyet, mert biztos hogy van. Úgy értem talált szakembert vagy maga letudta menteni az adatokat. Ha van ilyen, legyen olyan kedves megadja az elérhetőségét..

2017. okt. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!