Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám SIM kártya...

Hogyan tudnám SIM kártya csere nélkül egy másik telefonnal lebonyolítani a kimenő hívásokat, hogy a saját számomként is mutassa a hívott félnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy új, nem olcsó telefonom és féltem magammal vinni hegyi kerékpározáshoz, hegyi túrákhoz, egyéb "veszélyes" helyekre, mert ha elesek és összetörik az drága lenne, ugyanakkor fontos lenne az is, hogy a kaszkadőr telefon amit magammal viszek ugyanúgy tudjon hívni / hívást fogadni ugyanazon a számon, SIM kártya csere nélkül.


A SIM kártya csere elég macerás lenne, főleg mindig, mert az egyik micro, a másik nano simes és állandó ki-be kapcsolgatás meg cserétől kell lennie szofisztikáltabb megoldásnak..


Az, hogy az eredeti telefonon átirányítom a hívást a kaszkadőr telefonra egy dolog. Csak a fogadott hívást oldja meg, de mi a helyzet azzal, ha én hívok? Hogyan oldom meg, hogy a saját számomként jelezze?



2017. okt. 20. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az van, amit leírtál. Én vennék egy egyszerű feltöltős SIM kártyát, és azt tenném a "kaszkadőr" telefonba, így hívható leszel. Azzal valószínűleg ritkábban kezdeményezel hívást, így nem lesz nagy költséged. Amikor azt használod, akkor kikapcsolod és átirányítod az előfizetéses telefonod. Igaz, így 2 telefonszámod lesz.
2017. okt. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!