Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A7000-es okostelefonom...

Lenovo A7000-es okostelefonom van, a legújabb operációs rendszer fut rajta. Azonban a készülék folyamatosan közli, hogy a programok frissítéseit nem lehet véghez vinni. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Érdekes, mivel a belső tárhelyem 52%-a foglalt, ezért sem értem, mi történt a telefonon. Igaz, hogy kb. 6 program is fut rajta, de tisztítóprogramom van, amely törli azok adatait. Azt is megcsináltam már, hogy az adatokat áttelepítettem a memóriakártyára, ám ennek ellenére is ez a szitu. Hozzáértő személy írjon!:)

2017. okt. 22. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

"de tisztítóprogramom van, amely törli azok adatait"


Torold mar ki a f**zba ezt a baromsagot!! Csak foglalja a helyet!


Ui: ha azt modnod nekem h 100millio letoltese van akor csak a reklam miatt van.

2017. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen telefonom van.

Hogyan szabad a belső tárhelyed 48%-a?

Nekem semmilyen + program nincs a belső tárolóra telepítve, mégis el van foglalva az egész beépített appokkal.

2017. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ez problémája és fogalmam sincs mi a probléma megoldása...
2017. okt. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!