Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Huawei P10 64 GB, Huawei P10 plus 128 GB, iPhone 7 256 GB. Ez a felhozatal. Szívem szerint az iphone-t választanám, viszont nagyon jó telefonnak tartom a másik kettőt is, valamint azok olcsóbbak is.

Minden álmom egy iphone, évek óta arra várok, hogy végre vehessek egyet. És igen, nem olcsó. Ezért is van ott a másik két telefon, amik szintén nagyon jók, de olcsóbbak is. Ki mit gondol?



#Huawei #GB #iPhone #huaweip10 plus #huaweip10plus
2017. okt. 28. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb egyforma tudásúak. Van annyi pénzed hogy az iphone megvétele után se legyenek anyagi gondjaid?
2017. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel most és a jövőben (1-2 év) sem lesznek nagyobb, rendszeres kiadásaim így úgy gondolom nem lesz gond.

És azon kívül, hogy álomtelefon, az is mellette szól, hogy jól tartja az árát és sokáig frissítik. Számomra a frissítés is egy nagyon fontos szempont. VISZONT. Nem valami nagy az aksija, de ez a P10 plusról már elmondható. Ott viszont már negatívum a frissítés rövidsége.

2017. okt. 28. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha hosszabb távra tervezel, iPhone!🙂
2017. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%

Iphone!!!

Nem eri meg mast venni!! Evek ota iphoneom van ...5-6 es jelenleg 7... csak ez a telo birja ugy a gyurodest amire nekem szuksegem van. Nincs laptopom se tablettem nincs rajuk szuksegem csak ezt gyurom... es birja!! Az aksija is szuper!! Sok oromot hozza ha ezt veszed :)

2017. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Most már lehet rendelni az X-et, csak olyat vegyél, ha már iPhone.
2017. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Mindegyik telefol kiváló. De ha neked az iPhone az álmod, akkor vedd azt. Bármelyik másikat is választod, nem leszel vele elégedett...
2017. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na na na, azért álljon meg a menet :D 400 ezret nem fogok kiadni telefonra.
2017. okt. 29. 08:38
 8/8 A kérdező kommentje:
400 ezret nem adtam ki, de részletre megvettem az iphone 8 plust. Amúgy nagyon jó telefon. Imádom.
2017. dec. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!