Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple garancia hogy mukodik?

Az Apple garancia hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Most keszülök új telefont venni és benne van a pakliba egy Iphone. Azt szeretném kérdezni, hogy hogy müködik a garancia az applenél. A garancia az aktivalastól jó? És ha problemam van vele es nem egy hivatalos apple forgalmazonal vasaroltam es beviszem az Icentrebe akkor megcsinaljak??
2017. okt. 28. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

"A garancia az aktivalastól jó?"


Na mi van?


Veszel egy apple kütyüt, mondjuk iphone-t akkor hivatalos viszonteladótól vedd.


ilyenek:

Media markt

ijoe,

icentre,

istyle.


Ha máshonnan veszed lehet hogy kamu a gari, és akkor dobhatod ki.


Mikor megveszed akkor lesz rá 1 év gari, mit kell ezen bonyolítani?


De én úgy tudom hogy ha hivatalos apple gari van rá akkor bárhova viheted, ami apple hivatalos bolt és kell vele foglalkozniuk, pl. hardveres hiba esetén kapsz egy újat.

2017. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, a garancia az aktiválástól jó. a kérdező arra érti, hogy amint a telefont először aktiválják, onnantól számítódik az 1 év gyári garancia, tehát tökmind1, hol veszi az ember, ha gsm boltban még kap rá 1 vagy 2 év bolti garanciát, de a telefon előtte valóban aktiválatlan volt, akkor azon ugyanúgy lennie kell 1 év gyári garanciának is. persze biztosan vannak kiskapuk, amik ezt kizárják, szóval érdemes hivatalos helyről venni.


én gsm boltból vettem tavaly a 7 plus-om, és az például jó, aznaptól írja a garancia kezdetét.

2017. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!