Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017-ben iphone 6s-t megéri...

2017-ben iphone 6s-t megéri venni? Egyáltalán megéri azt a telefont venni?

Figyelt kérdés

Androidos vagyok már rég de nagyon megutáltam.

Folyton le fagyik mindig minden baja van.... Most samsung j5 (2015-os) telom van. Volt már jo pár androidom es mindet

Utáltam. Ezért úgy döntöttem iphonera váltok. Sokan dicsérik. Szerintetek ? Megér annyi.pénzt???



2017. okt. 28. 19:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Már csak 2 hét *😍😍😍
2017. okt. 31. 07:38
 12/18 anonim válasza:
Nehogy azt hidd, hogy az iphone nem fog lelassulni.. És csak hogy ne azt hidd, android mellett szidom az iphonet, nekem is az van. Igaz, én nagyon szeretem, de igaza van az egyik válaszolónak, olcsóbb android mellett nem az androidot kell szidni. Ha nem kimondottan iphonet akarsz hanem csak egy jobb telefont, akkor én néznék összehasonlító videókat. pl: sansung galaxy s7/s7 edge s8/s8 plus. De az iphone is nagyon jó telefon, én 6-ot vettem annak ellenére hogy már "öregnek" számít. Mivel nem vagyok nagy hozzáértő nem adtam plusz pénzt a 6s-ért, amikor ez is tökéletesen megfelel.
2017. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12 Ez igaz, az is lassul valamennyire.

De olyan lényegesen nem lassul hogy azt már ne tudjad használni.

2017. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Már volt egy jo.pár android telefonom es mindet utáltam. Szóval bármilyen kategóriás legyen az android. Én már nem bízok benne... az iphonet sokan dicsérik hogy jobb. És persze sokkal szebb is ☺
2017. nov. 10. 14:00
 15/18 Klebapot válasza:
Én is használtam már sok féle androidos telefont nagyon olcsó kategóriától, a nagyon drágáig minden félét. Alcatel pop s9, alcatel ot 995,samsung galaxy a5, samsung galaxy note 2,sony xperia x10 mini pro, sony xperia l, sony xperia sp, sony xperia xa de az összes nem ért annyit mint az az egy Iphone 5s ami használtan rossz akksival is jobb volt mint fent említettek bármelyike. Jövőhónapban készülök beruházni a telenornál egy 6s-re, mert lejár a hűségem. Szóval a túlárazásról annyit hogy van mire fel, és tökéletesen megéri fizetni!
2017. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A heten veszem meg az iphone 7 pluszt 😊😊😊
2017. nov. 20. 22:13
 17/18 Klebapot válasza:

Nekem bőven megteszi egy 32gb-s 6s is :)

Nagyon megszerettem az Apple telefonjait. Egyedül amit kicsit nehezen tudtam elfogadni az android után, az az "aranykalitka" amibe bezárom magam, de végülis mitől is intettem búcsút? A vírusos apk-k hadaitól, a rosszul optimalizált szar google play játékoktól, attól hogy mindenfél fos kerül fel a store-ba, szóval semmi egetverő :D


Tudnék még számtalan közvetlen ismerősről beszámolni akik valamelyik csúcs androidost használják, és utálják egyszerűen mert szar..

2017. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már sok androidom es mindet utaltam ezért akarok váltani iphonera. És soha tobbet android
2017. nov. 21. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!