Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone telefon függetlenités?

Martin40 kérdése:

Vodafone telefon függetlenités?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem lenne, hogy ha vettem egy telefont, első tulajdonostól, de én nem vodafone-os vagyok, és ki akarom függetleniteni. Elég egy jól megirt adásvételi, amin rajta van az eredeti tulaj összes adata, vagy vele együtt kell besétálni a Vodához? Esetleg valaki járt már igy, és mit csinált ilyenkor?

#telefon #Vodafone #iPhone #SIM #függetlenitás
2017. okt. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb lenne a volt gazdájával besétálni és ha minden rendben van , percek alatt megcsinálják.
2017. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan az lesz a legegyszerubb, de foloslegesen nem utazok azért, ha adásvétel is elég
2017. okt. 29. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem elég az adávételi, nekem nem fogadták el tavaly. Nem tudom azóta változott e, szerintem holnap hívd fel az ingyenes ügyfélszolgálatot, vagy írj nekik ímélt, kérdezd meg.
2017. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na köszönöm szépen végre az értelmes választ:)
2017. okt. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!