Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus Zenfone 3 max. Véletlenül...

TeamKiller007 kérdése:

Asus Zenfone 3 max. Véletlenül, a telefon audio kimenetébe beledugtam egy szintén kimeneti csatlakozót, azóta a telefonom egy hangszórónak képzeli magát, ha egy hangfájlt akarok lejátszani akkor csak sistereg, szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
minden normálisan működik, ha hívnak tudok beszélgetni, hallom is akivel beszélek, viszont amikor csörögnie kellene akkor csak egy sistergést ad ki a telefon, probáltam már hardresetet , gyári adatokra való vissza állítást , eddig semmi sem segített.
2017. okt. 29. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Most azt várod hogy megnyugtassunk hogy semmi komoly?

Nem így van.

Az egyik hanggenerátor megfeküdt az alaplapon.

Alaplap cserével javítható, ami nem olcsó.

2017. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túlterhelted a teló egyik hangrendszerét. A beszéd hangszóró nyílván másik áramkör, ezért az működik is.


Mivel aprócska alkatrészek és nem fogsz találni senkit, aki átforraszt neked ilyesmit, alaplap csere lesz belőle. Ezért ha javíttatod ments le róla minden fontos dolgot.

2017. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"hallom is akivel beszélek, viszont amikor csörögnie kellene akkor csak egy sistergést ad ki"


Gondolom kihangosítva nem tudsz telefonálni.

2017. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak a hangszóró szállt el, rosszabb esetben valami az alaplapon ami csak teljes alaplapcserével javítható.
2017. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt az egy dolgot nem értem, hogy ha megsült volna egy áramkör a hangrendszerben, akkor egyáltalán nem működne , de ha egy audio kimenetre csatlakoztatom akkor a telefonom le játsza azt ami azon a másik eszközön szól, olyan mintha az egykori audio kimenetem egy bemenetté változott volna át. Mindenesetre köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2017. okt. 29. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp az a gond, amit utoljára írtál. A jack csati hangját nem adhatná ki a saját hangszórójára, ha a jack csati be van dugva. Ott sajnos át ütötte a bemenő jelfesz az ic -t. Szóval halott a cucc jack kimenete és a média hang kimenete (a hangszóró nyílván működik, hisz azt írtad, csengés helyett sistereg).


Alaplapcsere lesz belőle... Vagy teljes telefon csere...

2017. okt. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az intengáltot megölte, sorry , cseré

s

2019. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!