Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-android küldés bluetoot...

Iphone-android küldés bluetooth kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel akartam átküldetni az iphonejáról androidos telómra zenét bluetooth kapcsolattal, de azt mondta hogy nem lehetséges, iphoneról nem lehet bluetoothon küldeni. Viszont régebben egy másik ismerősöm küldött nekem egy videót, iphoneról, és biztos hogy bluetoothon, mert nem volt akkor még mobilnetem, ez hogy lehet?
2017. nov. 3. 14:15
 1/5 anonim válasza:
Sajnos Iphone-ról csak Iphone-ra tudsz küldeni cuccokat
2017. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor hogy küldtek nekem videót iphoneról? :D
2017. nov. 3. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Van rá alkalmazás, ha rákeresel megtalálod. De nem értem a ragaszkodást a bluetooth-hoz, mikor számos wifis megoldás létezik, de azt senki nem kérdezi itt, csak a kissé problémás bluetoth-t erőltetné.
2017. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá hogy bármi alkalmazást leszedtem volna egy kis rövid videó miatt, mobilnet/ wifi nélkül nem is tudtam volna..ezért is érdekel hogy tudta elküldeni ha elvileg nem lehet? :o
2017. nov. 3. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Az android tudja magától, az iPhonera kell nyilván.
2017. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!