Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xbox one s vagy ps4? Melyik a...

Xbox one s vagy ps4? Melyik a jóbb?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a ps-re jobbak az exluziv jatekok.
2017. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PS4
2017. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone X jobb!
2017. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 a kérdés-re válaszolj pls.
2017. nov. 4. 20:37
 5/8 Trevor. ***** válasza:

Te meg megfelelő kategóriában tedd fel a kérdésed, nem tudom a konzolnak mi köze van a mobilokhoz.


Egyébként szerintem is PS4 az exkluzívak miatt.

2017. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 akkor is elolvashatná a kérdést és nem csak ugy random bairok valamit. Tudom rosz kategoriában tettem föl a kérdést de attol még a kérdeßra kéne válaszolni.
2017. nov. 5. 07:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs #5 re
2017. nov. 5. 07:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs külömbsdég maga a gépben. Néhány játék külömvözik. Hiába van sok exluzivjáték a ps-re, engem azok nem érdekelnek. Laptopom márnem vitte a fifát, vettem xbox one-t. Tudtam, hogy csak fifát, és esetleg autós versernyzős játékokat fogok csak játszani. Nem bántam meg, mert imádoma forza horizontot és motorsportot is, ez pedig csak arra van. Kinek milyen játék kell
2017. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!