Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite 2017 (vagy...

Huawei P9 Lite 2017 (vagy másik nevén: P8 Lite 2017) vélemények, tapasztalatok, pozitívum/negatívum? Többi lent!

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Ezenkívül még az lenne a kérdésem, hogy megéri-e? Én amire használnám főleg: Zene hallgatás, youtube-ozás, közösségi oldalak és fotózás. Aktív felhasználó vagyok úgyhogy érdekelne az aksi élettartama aktív használat mellett. Karácsonyra venném meg mert addig biztos megy egy kicsit le az ára és akció is lesz. Vagy addigra már lemegy annyira a p9-nek vagy a p10 lite-nak az ára hogy megérné azok közül valamelyiket megvenni?

Előre is köszönöm a válaszokat! 17/F



2017. nov. 4. 22:06
 1/1 Taki Dóra válasza:
Szerintem megéri. Nekem is ugyanez a telefonom van; szinte ugyan azok fontosak, mint amit Te leírtál.
2017. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!