Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják, nézik le sokan...

Miért szidják, nézik le sokan azokat, akik iPhone x készüléket vesznek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
26%

Mert túl van árazva.Egy S8 vagy egy Note 8 is sokkal olcsóbb és többet tudnak.Iphone X nagyon el lett rontva, mi az a belógó keret? Egy Note 8 mellé nem tenném.

Minden esetre 1000$ egy hülye telefonért vicc amit 1 évig használsz.


Az android rég be előzte őket.

Most lett csak Oled kijelző, normális felbontás, vezeték nélküli töltés.Ezeket rég tudta az android,úgy 4 éve.

Szóval lemaradást behozta de ennyiért? Ne haragudj de ez túl lett árazva.

2017. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
48%
Mert irigyek az emberek. Főleg itt ebben az országban. Ez a tipikus "ha a szomszéd lova.." Ha ők nem engedhetenek maguknak egy fél millás telefont, akkor másnak se legyen. De ez nem csak az iPhone X-el van így, hanem bármelyik iPhone-nal
2017. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt is figyelembe kéne venni, hogy a világon kb Magyarországon a legdrágább...
2017. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
50%
"Minden esetre 1000$ egy hülye telefonért vicc amit 1 évig használsz." Fogadjunk neked még nem volt iPhone-od :D Pont, hogy az iPhone az, amit még évekig nem kell lecserélned. Én 5S-t használom, ami 3013-ban jelet meg, és még mindig jön rá frissítés. A sz#rdroidra mikor kapsz te 4 évig frissítést? :D Örülhetsz, ha 1 éves telefonra van :D
2017. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

2es a gond ott van hogy az vesz ilyen telót aki nem engedheti meg magának.

Jól néz ki mikor a kimenő hívás tiltva van egy Iphonon :D

430.000Ft meg valami vicc.

Sok Iphonostól hallani hogy egyre hülyébb az Apple és nem veszik meg.

De ezt tudja az Apple is így kiadta a 8-at, igen de a 8at meg be előzte rég minden androidis telefob, szóval ha ár érték arányt nézed akkor egyik se éri meg.Amúgy nem tudom ki szokott ilyen szarokra irigykedni, nekem nem szokott azon kattogni az agyam hogy neki milyen telója van, lehet hitel az egést az meg az ő szocproblémája.

2017. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
4es valóban androidra kb 1 évig jönnek a frissítések, ebben jobb az Apple.
2017. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
72%

Semmi bajom nincs vele, ha egy tehetős iPone X-et, vagy akármilyen drágább telefont vesz. Az csesz fel egy kicsit agyilag, amikor az ember úgy vesz több százezres telefonokat 1-2 évente, hogy:

1. Semmi szüksége rá.

2. Rámegy egy évnyi megtakarítása / több éves részletre veszi.


"A sz#rdroidra mikor kapsz te 4 évig frissítést? :D Örülhetsz, ha 1 éves telefonra van :D"


Az olcsóbb telefonokra semmikor. Azokat tényleg rövid ideig támogatják. Na de szerintem teljesen igazságtalan a 30 ezer forintos droidokat hasonlítgatni a 200-400 ezres iPhone-khoz. Egy ilyen árkategóriában lévő droidos telefon szintén sokáig kap frissítéseket.

2017. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szidok,nem nézek le senkit,ami iphone-t vesz,felőlem elkölthet rá egy milliót is,nem az én pénzem költi. Egyedül azt nem bírom,amikor istenítik az iphone-t,mintha valami elromolhatatlan készülék lenne,közben nem egy kérdés van akár ezen az oldalon is azzal kapcsolatban,hogy milyen kínjai vannak az iphone-nak is.
2017. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
#2: jah nagyon irigyek vagyunk a csóró prolira aki 100 éves részletre veszi meg a legújabb ájfónt, közbe meg a bkv-n leszállítják mert még jegye sincs...
2017. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 bp1985 ***** válasza:
53%
A 4 gumi a kocsimon többe van, mint az ájfon x... Valóban irigykedek. Ja, és nem részletre vettem...
2017. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!