Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belsőtárhelyként használt SD...

Kecskebéka111 kérdése:

Belsőtárhelyként használt SD kártya visszaállítása?

Figyelt kérdés

Van egy telefonom, amiben 16Gb belső tárhely volt, és vettem bele egy 16Gb-os SD kártyát is. Véletlen arra nyomtam, hogy használja belsőtárhelyként és ez működött is egy ideig, csak az a baj, hogy azt a kártyát, ha kiveszem a telefonból, akkor nem tudom más eszközben használni.

Hallottam olyanról, hogy adatokat le lehet róla menteni,de az a baj ,hogy a telefonom közben tönkre ment.


Valami ötlet, hogy valahogy vissza lehet-e állítani olyanra, hogy lehessen más eszközben is használni? Vagy arra, hogy hogyan szedjem le az adatokat róla?


2017. nov. 5. 15:31
 1/2 anonim válasza:
kell hozzá olyan kártya olvas amit a gépedre tudsz kötni. abba ha belerakod akkor fel kellene hogy ismerje, és az adatokat le tudod szedni.visszaállítani úgy tudod hogy leformázod a kártyát de előtt mindent szedjél le róla mert eltűnnek!
2017. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Első jól mondja. Tudnod kell másban is használni, de ha a gép sem ismeri fel, akkor a memóriakártya kuka.
2017. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!