Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon rootolása KingRoot-tal?

Telefon rootolása KingRoot-tal?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy gombnyomással megoldható ezzel az appal. Kinek mi a tapasztalata? Attól félek, ha nem jön össze, elcse..szi a telefont.
2017. nov. 7. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
El nem cseszu, max. nem sikerul a root.
2017. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én az Xperia M-emet rootoltam. Semmi baja nem.lett, vírusos sem lett.

Ajánlom.

Bár ahonnan én letöltöttem az ok volt, remélem te is kifogsz 1 jót

2017. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha működik néha nem ..mármint a kingroot.

Amúgy én még nem hallottam olyat, hogy a rootolás elcseszte volna bárki telóját.

Lehet, hogy tényleg előfordul ilyen, de szerintem ez hatalmas tévhit.

Nem maga a rootolás teszi tönkre a telefont, hanem az, hogy a rootjoggal a felhasználó olyan dolgokba is belepiszkálhat(olyan módosításokat is végrehajthat) amihez nagyon nem ért, és pláne nagyon nem kéne.

2017. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Play aruhazban lattam a kingroot ot, ha appal megoldhato miert ne?

Mostani telom is azzal lett plusz super user. Persze akkor nem en csinaltam.

2017. nov. 7. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor még androidot használtam, akkor én is ezzel csináltam meg. Nem lett semmi baja :) :D
2017. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az frankó, mert pár éve ugyanezzel a két appal pénzért csinálta meg nekem egy telóboltos... lol
2017. nov. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!