Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zárolt Apple ID?! Valaki tud...

Zárolt Apple ID?! Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Ma arra lettem figyelmes hogy az Iphone-om kéri az Icloud jelszavam mert a fiókom zárolva lett. Előtte nem is használtam a telefont és az icloud-ot. A jelszót tudom és el is fogadja de utána jön hogy zárolva van a fiók ezért küld kódot a biztonsági számomra. Ezzel nem is lenne gond ha azóta a vodafone nem törli a számom ugyanis külföldön élek és más számom van. Ezután a régi iphonenomra akar küldeni amit már töröltem az icloudbol szóval nem is értem. Tehát: se telefonszám se régi telefon. Tudom hülye voltam hogy nem lett átírva a számom, de ne gondoltam hogy szükség lenne ilyenre mivel valaki feltörni próbálta. Az újraállítást elindittam meg a bankkártya adatot is megadtam mert az benne van a fiókomba és ez az egy amit tudok igazolni és gyorsitja a folyamatot de így is 3 napot ír. Valami gyors megoldás van? van másik iphone a családba persze nem az én Icloudommal. Már mindent próbáltam és idegesít hogy más miatt szívok. Köszönöm a segítséget!

2017. nov. 7. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
oszinten szolva magadnak koszonheted. a 3 napot meg kibirod.
2017. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél normális telefpnt.
2017. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de a telefonommal elégedett vagyok, ugyanis nem a telefonnal van gond. Viszont normális emberek válaszát még elfogadom ugyanis még nem oldódott meg a probléma azóta is várok jelenleg 7napot kell várni
2017. nov. 15. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Emailben nem lehet aktiválni?

Vagy a neten keresztül a telszámot megváltoztatni?

2017. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj teljesen zarolva lett es nem lehet belepni a magyar szamom meg torolte a vodafone. Igazabol nem lenne gond ha nem kene mar masfel hetet varnom es mar 25 frissites van de nemtudom telepiteni
2017. nov. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!