Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás csomagban...

Feltöltőkártyás csomagban szolgáltatónál, vagy üzletben vegyem meg a telefont amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék, kártyám feltöltős már nagyon régóta. Vegyem meg a telefont a szolgáltatónál, vagy máshol egy üzletben? A kártyám mindenféleképpen cserélni kell, mert az új telefonba már a legkisebb kártya megy. Szerintetek?
2017. nov. 8. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A kártyát ingyen cserélik micro - és nano sim-re ha kéred (ráadásul a telefonszámod is megmarad), szóval kizárólag ezért ne vegyél új kártyát, ha pedig másik szolgáltatónál vagy jelenleg, számhordozással át tudsz jönni ahhoz, amelyiktől telefont szeretnél venni és számhordozáskor amikor megkapod az új kártyát, már olyat adnak elvileg, ami alakítható micro - és nano SIM-re is.

Több dolgot kell ilyenkor mérlegelni, amit csak Te tudhatsz:

- Mennyibe kerül feltöltőkártyásan a szolgáltatónál és mennyibe függetlenül a boltban?

- Kedvezőek a percdíjak, biztos, hogy bizonyos ideig jó lesz annál a szolgáltatónál maradni, ha valami nem tetszik, át tudsz menni kedvezőbb csomagba?

Most már ingyenesen kifüggetlenítik a telefont, ami feltöltőkártyás vásárlás esetén nem tudom, mennyi idő múlva történik meg, lehet, hogy 1 évet így is vállalni kell annál a szolgáltatónál.

2017. nov. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak is független telefon venék tehát üzletben venék media markt,euronics,stb
2017. nov. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is előfizetésem van, de eddig minden telóm boltban vettem ahogy az előző is írta.
2017. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. nov. 9. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!