Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyiket válasszam?

Ezek közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


Ami nagyon fontos:

dual sim

jó aksi, ami kibír egy napot online rádióhallgatás mellett

elfogadható kamera



Nem hátrány az ujjlenyomatolvasó, de tudok nélküle élni.


Esetleg hasonló paraméterekkel javasolhattok jó telefont max. 70 ezerig.



2017. nov. 10. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

70.000-ig:


Vagy egy Samsung A3-as, vagy egy xiaomi 4x.


Én most egy Xiaomi 4x-et használok, és szerintem prémium minőség.


50.000 volt, és olyan mintha egy iphone 6-7-est venne a kezébe az ember.


Android alapú Miui az op rendszer, gyors, 5-ös kijelző, ami nagyobb is valamivel mint az iphone 6-7-8-nak.


Csak ajánlani tudom a xiaomi 4x-et.

2017. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

A xiaomi 4x az dual sim-es.


És mivel 32 Gb-os nem is kell bele SD kártya, a 32 elég sok már.

2017. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
"50.000 volt, és olyan mintha egy iphone 6-7-est venne a kezébe az ember." Persze, mert iPhone copy az egész :D :D
2017. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlen copy az egész.


Tényleg jó telefon.


most a kérdezőnek írtam mit érdemes venni.


most írjam neki azt hogy tegyen hozzá és vegyen Samsung s8-at?


mert az volna a legjobb.

2017. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Xiaomikkal régóta szemezgetek, de tartok tőle. Páran ócsárolják a hangszóróját és a kameráját. Majd megnézem Ebay-en és Aliexpressen, hátha onnan rendelek egyet.


Igazából a Huawei P10 Lite és a Honor 6X tetszik, bár ezekre is írtak már rosszakat.

2017. nov. 10. 19:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok az árral elszállni nagyon. Nem vagyok telefonmániás, nem menőzni akarok, csak a napi használatra megfeleljen. Ne merüljön le 2 óra rádiózástól, kameráimra rátudjak nézni néha, ne akadozzon, ne fagyjon.
2017. nov. 10. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül Huawei P10 Lite tűnik a legjobb választásnak. Ezen kívül ajánlom a Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB-t 5", vagy az 5,5 " os Redmi Note-ot. Ezekben 4100 mAh akku van, ami ebben a kategóriában a legnagyobb. Jók a szerviz-tapasztalatok mindháromnál.
2017. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Ne merüljön le 2 óra rádiózástól, kameráimra rátudjak nézni néha, ne akadozzon, ne fagyjon" Hát te ezt nem fogod elérni ilyen áru telefonnál. Androiddal meg főleg nem
2017. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A mostani telefonom is tudja ezeket akadozás nélkül, pedig egy régi Gsmart, egyedül az akkuja gyengélkedik már.

Zenehallgatással kibírja a napot, de az online rádió nagyon meríti. Egy új teló, 2000 plusz mAh-val, új akkuval biztos kibírna 6-7 órát.

Semmi baj nincs az Androiddal. Enyém rootolva van, semmi fölösleges nem fut a háttérben, simán van egy hét készenléti ideje. Hétvégén alig használom, 2 nap múlva még 90% fölött van a töltöttség.


Ilyen van most:

[link]

2017. nov. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!