Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom. Mit tegyek?

Beázott a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel történt az az eset hogy elég vizes kézzel használtam a telóm. Gondoltam nem lehet baj belőle, legalább tiszta lesz. Hááát... nem így lett. Pár perc használat után megtöröltem és lettetem hogy elintézzek valamit. Miután visszamentem és használni kezdtem láttam hogy a képernyő bal alsó sarkától befelé kb a képernyő közepéig van egy fehéres csík. Emellett a képernyő egész felső részén végén ugyanez. Nagyon megijedtem. Azonnal megtörltem vagy 3-szor, aztán egy nagy tál rizsbe beletettem kikapcsolt állapotba, száraz helyre a párkányra ahol besüt a nap. Ma egész nap úgy hagyom. Remélem segít rajta. Ha nem valami más ötlet?? Vagy szervíz? Nagyon drága lenne?? :/ A készülék: Iphone 6 plus

Válaszokat előre is köszi! :)



#telefon #készülék #iPhone #beázás #Vízbe esett a telefon
2017. nov. 11. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Garancia?

De erre azt tudom mondani,hogy nekem a Samsung Galaxy J5 2015 telomat 40.ezerért. akarták januárba megcsinálni,így passzoltam vettem újat

Nem hagynám ott,nem fog segíteni rajta

2017. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Garancia már réges rég lejárt xD. 2 éves telefon. reménykedek hogy a rizs segít!
2017. nov. 11. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

4x kellett volna megtörölni, mostmár mind1.


rizs is maximum akkor segítene, ha szét tudnád szedni...egy elég zárt helyről nem fogja "kiszívni" a párát, meg ha már a kijelzőn jelentkeztek tünetek, akkor az a nedvesség elért valami kritikus helyet, szóval jobb úgyse lesz...

2017. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De semmi baj nincs a telefonnal. Kitűnően működik. Csak idegesít az a csík :/
2017. nov. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!