Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a sony...

Mi a véleményetek a sony xperia xa1 ultra-ról?

Figyelt kérdés
Van egy samsung t113 tabletem, aminek a kijelzője betört és egy huawei y360-am, aminek a kijelzője kicsi és arra amire egy tabletet használnék sem a legjobb. Arra gondoltam, hogy vennék egy nyagyobb mobilt, hogy egyrészt ne kelljen két kütyünek nálam lenni, másrészt a perifériái, tárhelye is legyen jobb, mint az eddigi készülékeimnek. Kinéztem a sony xperia xa1 ultrat, de a szolgáltatónál azt mondta, hogy nem ajánlja a sony-t, mert sokat kell gariztatni. Az volna a kérdésem, hogy az összesre gondolt vagy csak bizonyos modellekkel, pl amit én is kinéztem ? Kerestem videokat, de amit találtam, az csak ilyen áttekintés jellegű volt, konkrét véleményt nem mond a készülékről. Van valakinek tapasztalata ezzel a telefonnal ?
2017. nov. 11. 14:48
 1/1 kikigl ***** válasza:
94%
Jó kis telefon, bár én sokkalok érte ennyi pénzt. Lehet hogy jobban járnál egy Xiaomi Mi6-al vagy egy Samsung Galaxy A5 2017-el.
2017. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!