Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri androidró iPhone-ra...

Megéri androidró iPhone-ra váltani?

Figyelt kérdés
Màr teljesen elegem lett az androidos telefonokból. Négy éve androidos vagyok, és csak a baj van velül. Lassulàs, akkumulàtorhiba, felpúposodik. Maximum 2 évig bírja egy mobilom, és nem a tescos, 20 ezer forintos olcsó dolgokról van szó. És van pàr baràtom, akik 5-6 éves iPhone 4-eket hasznàlnak, és semmi baj nincs velül, csak pàr alkalmazàs nem fut nàluk olyan jól. Megérné vàltani iPhone SE-re? Tényleg jobbak az IOS telefonok, mint az androidosak?

2017. nov. 11. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld ki és megtudod. Attól, hogy nekem megváltás volt az IOS Android után, neked még nem biztos, hogy bejön. Az tény és való, hogy 4-5 évig édesapám is elhasznál egy iPhone 5S telót, ellenben az Androidost nem. Neki mindkettő van. Tehát jelenleg egy iPhone 7 és egy sokadik Androidis teló tulajdonosa, ami jelenleg egy Samsung Galaxy S6. Az S6 már nagyon döglődik.
2017. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

* elhasznált


Az iPhone 5S nem romlott el, csak azt édesanyám kisajátította nemrég xD

2017. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, remélem. Én most váltok. Majd megírom.
2017. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak ugye attól félek, hogy megint veszek egy 80-90 ezres androidot, és úgyszintén 2 évet fog bírni...
2017. nov. 11. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
En iphone 4s-rol valtottam androidra :) igazad van abban hogy az android hamarabb doglodik...a 4s-em 2012be kb januarba lett meg... egeszen 2016ig nyomtam vele :D az aksia szetment...nagyon. Ha jol emlekszek tavaly nem kapott frissitest ios 10re es atvaltottam android. A kis almaval nem volt lagg semmi baj ment tokeletesen 3 evig utana nehezkesebben de csak huzta. Most is megy apam hasznalja :D semmi baja csak hat nah egyre tobb minden nem mukodik appstore-bol azert mert nincs ios 10-e. Ezzel szemben a tavaly ota meglevo lg g4-em elashatja magat.... neha kikapcsol mert ugyvan kedve meg ilyenek.. es mar szetment az aksi... pedig 2 eves sincs. Hat ezt tapasztaltam. Azt valasztasz amelyik tetszik. Nekem jobban tetszik android mar csak messenger miatt is mert van chat heads anno nem volt iphone-nak szerintem most sincs... De mielott veszel jarj utana hogy kapja meg a legujabb ios-et mert maskepp bajos :/..
2017. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem csalódtam az iOS-ben sőtt :D Egy éve váltottam egy kínai szar androidos telefonról, és hihetetlen érzés :D Főleg az első hét :D Gyorsan le is cseréltem a Lenovo laptomat egy MacBook-ra. Ez a két termék együtt hihetetlen :D
2017. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
67%
" Akkumulátorhiba, felpúposodik " annak miköze az oprendszerhez? De mond láttál már Iphone 8at?! :D Amúgy megint ez a totál fölösleges kérdés főleg hogy amit leírtál nagy részének semmiköze az androidhoz :D
2017. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

iPhone-nal nincs tapasztalatom, de húgom nagyon meg van elégedve az iOS-szal. Ő anno a legelső generációs Sony Xperia M-ről váltott iPhone 4S-re, most pedig 5S-t használ egy jóideje.

Én személy szerint soha nem vennék iPhone-t (ár-érték arány, memória nem bővíthető, és nem szeretnék kísérletezni, hogy a zárt rendszer mit enged és mit nem), több mint 2 és fél éve napi szinten használok egy Huawei Ascend P7-est, és semmi baja, ugyanúgy működik, mint újkorában, nekem nagyon bevált a Huawei, látszik hogy jól van optimalizálva a rendszere!

Erre most mit mondjak? Ki kell próbálni, hogy milyen az iOS, ha van rá lehetőséged valahol megnyomkodni vásárlás előtt, mivel személyes kísérletezés nélkül megvenni eléggé drága mulatság!

2017. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kikigl ***** válasza:
Én az Androidot részesitem előnyben sok oka van eggyik pl a nyitottabb rendszer.(Szerintem mondjuk egy Xiaomi MiA1-el nem nyúlsz félre: gyors telefon, 70K-ért. Vagy akár ott a Xiaomi Redmi 4X). Amugy 2 éve van Iphone 4S-m, de sajnos a mai játékokhoz már egyre kevesebb szegényke. De ez ido alatt miota nálam van rájöttem hogy nekem az android jobban bejön. (a 4S előtt csak androidom volt)
2017. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
69%
Most már nem éri meg, mióta elcsexték az iOS11-et úgy hogy visza nem fogja csinálni senki olyanra amilyen régen volt.
2017. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!