Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Döntésképtelen vagyok. Tudnáto...

Döntésképtelen vagyok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben az évben szeretnék venni egy új telefont. Arra gondoltam , hogy Iphone 7 plus vagy Huawei p10 plust telefont veszek. Sokat olvastam utánuk, élőben is megnéztem őket, de annyira megfogott ez a két telefon, hogy nem tudom melyiket vegyem. Nektek mi a tapasztalatotok?


2017. nov. 11. 21:46
 1/7 kikigl ***** válasza:
75%

Szia !

Iphone 7 Plus egy jo nagy telo, a P10 Lite-al nem is lenne semmi gond ha nem melegedne, ugyanugy mint a P9 Lite és szerintem senkinek nem kellemes ha 30 perc után leég a keze. Mondjuk én nem vennék Iphone 7+ -t az IOS túl zárt nekem. Ajánlanám neked a Xiaomi MiA1-t vagy a Samsung Galaxy A5 2017-t és esetleg kicsit több pénzért a Xiaomi Mi6-t és a Oneplus 5-t ami egy nagyon gyors telefon szerintem benne van a Top 15 telefonban.

Remélem tudtam segiteni 🙂

2017. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Igen, nem kellemes dolog, ha leég a kezed. Igazából az iphone nem a kinézete miatt tetszett meg, hanem az ios miatt. Kíváncsi vagyok milyen lehet mindennapos használatban, mert eddig mindig android volt. :)
2017. nov. 11. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Huawei-t nem ajánlom. Nekem is volt és az is melegedett. A OnePlus is kerülendő a kémkedési botrányuk miatt. A samsung nekem alsó kategóriás volt, mégsem volt soha forró. Nem egyszer le is ejtettem, méghozzá volt amikor kijelzővel lefele a járólapra. Egy karcolás se volt rajta. Nahát ugyanezt a Huawei nem bírta ki. Dehát egy kínai telefontól nem is nagyon lehet sokat várni. Az iPhone 7 Plus nagyon jó telefon.
2017. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jók már a kinai telefonok. Csak felébe kerülnek mint a többi ahol a nevet fizeted meg. Ráadásul minél drágább annál gyengébb anyagból van. Szana szét hull az iphone is, meg a Samsung is ha elejted a betonra. Plusz nekem az se kellene amelyik néhány óra aktív használat után lemerül. Ezt már a kis kinaiak régóta megoldották, hogy nagy akkut tesznek bele. Nevetséges az a 2000 mAh körüli kis akku. Persze itt is szokták javasolni hogy venni kell power bankot. Na ne már.
2017. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia mindenképpen az iPhone-t ajánlanám,mert arra még legalább 3évig fogsz kapni frissítést,még a Huawei és társai meg kapják a 8.0 Droidot aztán a gyártók el is felejtik őket,mert jönnek az újabb modellek!Ez igaz mindegyik droidos gyártóra,kivéve a Google referencia termékeit.Kínai ócska telefont SOHA ne vegyél,mert amikor Play áruházban olvasod a kommenteket tökjó alkalmazások alatt az összes hisztiző Kínai hulladékot használ ez se indul,az is leáll,szaggat stb..Nevesebb gyártóknál ilyen nincs,IOS rendszer alatt meg egyenesen kizárt.
2017. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 7 Plust választanám, márcsak az időállósága miatt is. Lehet, h a Huawei is jó (még), de 1-2 év múlva belassul, befagy (ahogy az szokás a droidos telefonoknál), ekkor a 7 Plus, még bőőőőven a felsőkaetgóriába fog tartozni :D ;)
2017. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül a Iphone 7 plus lett, és november óta töretlen a barátságunk.


Köszönöm nektek a segítséget. :)

2018. máj. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!