Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy haverom talált egy iphone...

Egy haverom talált egy iphone hetest Londonban, amit nagyon olcsón nekem adna. Hogyha kikódoltatom akkor kitudok jelentkezni jelszó nélkül az icloud accountjából és belépni az enyémbe?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 08:15
 1/10 bp1985 ***** válasza:
82%
Nem. Illetve még bűncselekményt is elkövetsz, mivel tudtál róla, hogy nem legálisan van nála a telefon... Illetve ki sem tudod függetleníteni. A haverod meg adja le a yardon, jobban jár.
2017. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet függetleníteni és a lopásvédelmet sem lehet megkerülni
2017. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mondjak le róla, használható állapotba nemleht hozni sehogysem?
2017. nov. 12. 08:43
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindketten gusztustalan aljas férgek vagytok. Az ilyenek miatt írják ki, hogy ne lopj magyar. B+ abba nem gondoltok bele, hogy aki elhagyta, annak is pénzbe került és talán fontos neki ? Miért nem lehet a tulajnak visszaadni és megdolgozni egy saját telóért ? Gratula mindkettőtök szüleinek, hogy ilyen embereket neveltek.
2017. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Én hagytam már el Kanadában a mobilom, még aznap este csöngött az otthoni telefon, annak a száma ugyanis HOME-ként volt elmentve a készülékben (és sosem zárom le a telefont kóddal).

Aki hívott, elmondta hogy találta a telefont és ha igazolni tudom hogy az enyém, akkor visszakapom.

Mondtam neki pár telefonszámot a mentettek közül amit tudtam fejből, és mondta hogy hová mehetek érte.

Nem kért semmit, de adtam neki $100-t, mert nekem hetekbe tellett volna összeszednem az ügyfeleim telefonszámát, plusz hogy nem tudtak volna felhívni.

Én is találtam telefont, hasonlóan a mentett számok közt keresgélve hívtam párat, akik megmondták hogy hova vigyem. Volt nagy öröm, mert egy hölgy használta a munkájához a telefont, és benne voltak a fotók ami nélkül elveszett volna egy heti munkája is a telefon mellett.

2017. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
94%
Pont azért van kód, hogy a hozzátok hasonló tolvajok ne tudják használni a lopott telefont.
2017. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Kb 15000 szer lett már itt ( is ) leírva, hogy Iphone ID-t nem lehet kikódoltatni, így ellopni sem érdemes. Ilyenekkel csak egymást tudjátok átverni.
2017. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért voltunk lepontozva?Talán az lett volna a jó válasz, hogy add be egy mobiloshoz az akkut, kijelzőt meg a burkolatot, az 100%osan helyes válasz lett volna?!
2017. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

alaplapcserével tudod használhatóvá tenni, kis gsm szervizek megcsinálják itthon, 7eshez a tuti-nem-zárolt alaplap 120-130e körül van, plusz a csere egy 30as


160ból meg veszel egy használt iphone 7et

melyik éri meg jobb?


inkább adjátok vissza annak aki elvesztette

2017. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

De ha már elhoztátok budapestre akkor ha ír valamit a iphone kijelzőjén tessék vissza kűldeni.

Te se örülnél ha valaki elopná a telefonod, vagy esetleg ott hagyod valaholt aztán elopják. Kűldjétek a tulajdonosnak vissza...

2017. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!