Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2017 vagy...

Samsung Galaxy A5 2017 vagy Sony Xperia Z3 Compact lett volna jobb választás?

Figyelt kérdés
Már A5 2017-em van, de szerintetek melyik lett volna jobb választás? Legelőször a Sonyt akartam, aztán az ismerősöm lebeszélt. Most már erősen kételkedem, hogy jobb választás volt az A5. Nem tudom miért, mondjuk a Sony 2.5 GHZ, a Samsung 1.9 GHZ. Meg a Sonynak 2017 megapixeles a kamerája, a Samsungnak 16. Szerintetek melyik a jobb?

2017. nov. 12. 10:39
 1/4 anonim válasza:

Telefonvásárlásnál akkor lehet ésszerű döntést hozni, ha a kiszemelt készülékedről keresel tesztet, elolvasod a véleményeket, meghallgatsz másokat ismerősi körödből, továbbá megnézed milyen más telefonok vannak az adott árkategóriában. Továbbá kicsit mélyebbre mész tulajdonságokban mi mit jelent, és akkor nincs mellényúlás. Esetleg úgy veszel telefont, hogy tudod mit tud igazából.


Ha fontos neked, hogy minél jobb képeket tudj csinálni a telefonoddal, akkor pedig el kell "engedned" a megapixeleket. Ugyanis az, hogy egy telefon milyen képeket tud csinálni elsősorban a kameraszoftvertől függ. Mert 10 megapixeles kamerával lehet elég szép képet csinálni, ha jó mögötte a szoftver. Továbbá 20 megapixeles kamerával is lehet ocsmányul fényképezni, hogy elmosottak a részletek, nem szín gazdag, és meg egy halom probléma, ha mögötte rossz a kameraszoftver.

2017. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 Megapixel. Elírtam véletlenül. Bocsánat. És köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 12. 11:18
 3/4 kikigl ***** válasza:
A Z3 Compact Compact régebbi telefon Sd 801-es proci van benne , 2GB Ram és úgy tudom hogy Android 6.0-t megkapta és ennyi, és IPS kijelzö . Az A5 2017 egy újabb telo, 3GB Ram van benne és Exynos 7880 Octa processzor, a kijelzöje Amoled , megkapja az Android 7.0-t és szerintem a 8.0-t is. Összeségében jobban jártál az A5 2017-el.
2017. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor jó. Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!