Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengerben ha azt láttam...

Messengerben ha azt láttam egyik barátnőm telefonján, hogy "névlistára véve" van nála egy személy akkor az azt jelenti, hogy már beszéltek de kitörölte?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy barátnőm, és lerakta az asztalra a telóját ahol egy fiú volt megnyitva aki egyébként nem az ismerőse és nem volt ott beszélgetés, csak annyi volt kiirva hogy pl szeptember-ben névlistára vette barátnőm.

Azt jelentheti hogy ők már beszélgettek csak kitörölte a telefonjából, vagy mit?

Mit jelent egyáltalan ez a névlistás dolog? A másik látja ha a névlistámra veszem? Köszi a valaszok



2017. nov. 12. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

jah, "lerakta az asztalra úgy, hogy annál volt megnyitva"...:D


én is mindig úgy rakom le a telefonomat, hogy random, teljesen ismeretlenek beszélgetésénél legyen nyitva...:D

2017. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felesleges ilyeneken fenn akadni, nem ez volt a kérdés..
2017. nov. 12. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

jó, akkor az nem jelenti azt, hogy már beszéltek. akárkire rámész, ott a gomb, hogy felveszed, és ennyi. és igen, erről ő kap értesítést, hogy szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot...ettől függetlenül igen, lehet, hogy beszéltek, de kitörölte a beszélgetést, honnan tudhatnám?


most jobb, hogy ezt tudod?

2017. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pofátlanság a másik telefonjába kutakodni.
2017. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
féltékeny vagy ? vagy mi ? tetszik az a fiú neked?
2017. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!