Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple miért ilyen drága...

Apple miért ilyen drága telefon? Mi a különbség egy Apple termék és egy Samsung teló között?

Figyelt kérdés
Nézem ennek az Alma X-nek az árát hát borsos 368 500 Ft-tól. Zsugoriságomból kiindulva én ki nem adnék érte ennyit. Szóval meg akarom érteni,hogy miért kerül ennyibe ? Mi van benne ami értékes ?

2017. nov. 13. 19:40
1 2 3 4
 1/38 Bihar Valatonon ***** válasza:
69%
Kár ezért a kérdésért erre nem fogsz normális választ kapni csak majd jönnek az Alma fanok és utálok, és jól leszarozzák egymás cuccait...
2017. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert Apple és Magyarországon még annál is drágább mint a legtöbb másik országban. A Samsung is drága.
2017. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Kár mert én kíváncsi lennék erre első. Nem unatkoztam amiért feltettem.
2017. nov. 13. 19:45
 4/38 Bihar Valatonon ***** válasza:
30%
Erre nincs igazából válasz....kinek melyik jön be...
2017. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Na várjunk kettes mi az,hogy az almás drágább Magyarországon mint más országokban ? ezt nem értettem.
2017. nov. 13. 19:46
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Preimum kategóriás csúcs telefon.

Ebben a kategóriában nem csak az Apple drága.

Az Apple konkrétan azért ennyi mert van aki megveszi ennyiért, így nyilván nem fogjak olcsóbban adni.

Magyarországon a legdrágább az iPhone az egész világon, ehhez képest a fizetes nagyon nincs a legjobbak között, ezért is erezheted kifejezetten tularazottnak.

2017. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%

#5

[link]

2017. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy a #6-os is írja..

Maximális áfák minimális fizetések (átlag szinten, mert hát ne felejtsük el, hogy nem csak gyárban 3 műszakban robotoló emberek vannak, akik 130nettót visznek haza) Ellenben egy olyannal, aki mondjuk havi 3-400e ft-ot keres, könnyebben tudja kifizetni a dolgokat.

Sajnos ez a magyar valóság.

2017. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 meszike91 ***** válasza:
70%

Mert elviszik ennyiért is. Kapitalizmus van, a piac árazza be a termékeket.


Amúgy jelentősek a fejlesztesi, szervizelési és marketing költségek is. Ja, meg még ugye az adó. Ezekről mindig el szoktak feledkezni.

2017. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Az igen ez szép ! Akkor most ez haszonszerzés lenne ? Miért itt ilyen drága ? Amúgy ez is egy telefon úgyis lemegy egyszer az ára nem ? Értékcsökkenés ? Ha megveszed már nem ér annyit mert használt ?!?! Ez is így van ennél a márkánál is ? 27% áfa gondolom nagyot nyom az árán.
2017. nov. 13. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!