Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3 mobilom...

Niceszisz kérdése:

Samsung galaxy A3 mobilom miért lassult be?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves telefon. Megkímélt állapotban. Nagyon vigyáztam rá.

Sajnos 3 hete nagyon lassú. Úgy lassú hogy ha megakarok nyitni egy alkalmazást 4masodperx mire betolt. Ha szimplán pötyögök a billentyűzettel lassabban kell pötyögnöm mert különben nem írja ki rendesen a szót. Videót zenét szépen lejátsza.

Memóriájában bőven van hely. Nincsennek folosleges alkalmazások rajta. Mi lehet a gond ?



2017. nov. 14. 16:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A facebook és a viber van rátelepítve más nem. Valami rendszer hiba lehet ? Ha csinálok rajta egy gyári visszaállítását szerintetek jobb lesz ?
2017. nov. 14. 16:15
 2/17 A kérdező kommentje:
Tegnap kozmetikusnál a telefonba lévő naptáramat akartam megnyitni ami sikerült is kb 5-6 mp mire betöltötte. Régen gombnyomásra villámcsapás szerűen betöltött mindent. Mostmár nem :( haldoklik de nem tudom mitől. :( segítsetek!
2017. nov. 14. 16:17
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos ilyen az Android. 2 év után mindegyik Androidos telefon belassul.
2017. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kitakaritani rendesen , minden felesleget törölni.

A fájlkezelőből is ami csak nem fontos azt mindet ki. Nagyon sok szemét össze tud gyűlni.

Például, ami . Nem támogatott fájlformátum , azt is.

2017. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hard reset, és jobb lesz.

Sajnos ilyenek a Samsungok a Note és S szeria kivételével.

2017. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hard reset? Azt hogyan kell ? Akkor eltűnik minden kép stb róla ?
2017. nov. 14. 18:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem Ace4 van, 2 és fél éves, hetente kikapcsolom és akkor egész tűrhetően müködik.. általában
2017. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől lehet, de így hogy nincs a kezemben csak annyit tudok mondani hogy gyári beállítások visszaállítása vagy hard reset (Minden adat törlődik).


Előtte még ezeket érdemes megpróbálni: Újraindítás, facebook és viber törlése, valamilyen vírusirtóval víruskeresés.

2017. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Ez a Sz4rdroid. Azt nem értem,ez a kérdès hogy a f4szomba kerul az Apple kategóriába?Nekem is Samsung Galaxy A3 (2015,gondolom neked is ez van ha 2 éves) és akadozik,befagy,magától kikapcsol. Amugy olyan nagy baj ha nem nyitja meg a telefonod villámgyorsan a F4szbukot hogy b4szhassd a r3zet rajta vagy mi?Vegyél egy normális telefont...
2017. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Enyém 2016os.
2017. nov. 14. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!