Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez? HomTom HT16...

Mi lehet ez? HomTom HT16 mobiltelefonom van, és néhány napja többször is felugrik ez az üzenet: "Telepítés letiltva. Cnm. Log. Shell. updates Ez az alkalmazás megtévesztő. Károsíthatja eszközét, vagy ellophatja az adatait. "

Figyelt kérdés
Hiába kattintok az OK-ra, mégis újra és újra felugrik ez az ablak. Nem tudom mit akarhat telepíteni, gondolom valami frissítés lehet, de nem tudom mi... Elvileg ki van kapcsolva az alkalmazások automatikus frissítése

2017. nov. 15. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold vissza a frissitést és kész.
2017. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
valószínű valami tipikus kínai frissítés, mind adathalász, minek kellett ilyen telefont venned, nem értem
2017. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valszeg vírusod van, ami egy másik vírust akar telepíteni. Próbálkozz unrootolással és gyári visszaállítással.
2017. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!