Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van olyan gondolatmenete...

Kinek van olyan gondolatmenete, hogy ha már vesz telefont akkor a legjobbat veszi, és miért?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell elképzelni, hogy van egy gagyi,mondjuk Samsung Acer telefonod és szeretnél már egy újabb,gyorsabb,jobb telefont.

Van pénzed a Samsung Galaxy s7-re,de úgy vagy vele,ha már egyszer telefont veszel,akkor a legjobbat veszed több évre,ezért még gyűjtesz az S8+-ra.

Ám gyűjtés közben közbejönnek azon problémák,hogy a rezsi magasabb lett a kelleténél,elromlott a mikrohullámú sütőd,a TV-d pixeles lett és el kell küldened a szervízbe saját költségen.

Mind-mind pénz.

És amikor már végre csak 1.000ft hiányzik az álom telóhoz, kifizeted az utóbb említett problémákat és csak annyi pénzed maradt hogy Samsung Galaxy S6-ot vegyél.

Azt már viszont te nem veszed meg,mert neked a legjobb kell ezért tovább élsz egy szarral,hogy később a legjobb legyen neked.


Ennek az élve az: minek költsek ez jó telefonra,ha úgyis eladom hogy megvegyem a legjobbat?



Egyébként,utálom a Samsungot.

Én Huawei párti vagyok.

Csak a tömeg kedvence a Samsung.



2017. nov. 16. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen így vagyok, de hasonlóan, csak akkor fogok új telefont venni, ha találok olyat ami minden kritériumomnak megfelel, és az ára is megfizezhető. Olyanért nem adok ki pénzt amit fél év múlva már szidni fogok és le akarom cserélni. De egy bizonyos összegnél többet nem vagyok hajlandó fizetni telefonért, még ha megtehetem sem
2017. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Samsung vagy Acer telefon? Samsung Acer nincs! Nekem amúgy nem a legjobb kell ami lėtezik, hanem ami a felhasználási igėnyeimnek megfelelően a legjobb.

Nem volt porblėma a rezsi meg a hasonlók a telefon megvėtelekor.

2017. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah bocsi.. Ascendre gondoltam....nem vagyok otthon Koreában
2017. nov. 16. 08:12
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem a legjobbat veszem, hanem a szempontjaimnak leginkább megfelelőt :)


Őszintén szólva nem szívesen vennék drágább telefont, mert folyton azon paráznék, hogy leejtem, ellopják, összekarcolom... stb. Inkább kétévente veszek egy olcsó, de új telefont, minthogy öt évig használjak egy csúcskategóriásat. Két év alatt már amúgy is gyakorlatilag leszivárog a csúcstechnológia az olcsó telefonokba.

2017. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is legjobbat keresem de csak egy bizonyos ár szintig ez legtöbbször max 60 ezer Ft
2017. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel Huawei és Kirin párti vagyok,nálam magától értetődik hogy amit megveszek az a zászlóshajó...jelen esetben a Mate 10 pro
2017. nov. 16. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg nem vagy otthon Koreában, az Ascend a Huawei termékvonala. :P A Samsungnál minden androidos telefon a Galaxy termékcsaládba tartozik. Ezen belül van az S széria (zászlóshajó), A (középkategória) és J (alsó).


Ami a kérdést illeti: nem gyűjtök ennyi ideig egy telefonra. Ez egy használati tárgy, ami tönkremehet, elveszhet. Akkor pedig pótolni kell. Ezért olyan telefont veszek, amit könnyen megengedhetek magamnak.

2017. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem a legjobb telefont veszem meg, hanem ami számomra a legjobb és megengedhetem magamnak.

pl. a mostani telefonom az eddigi legdrágább, ami valaha volt nekem, ez pedig majdnem 100 ezer ft volt

2017. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapból relatív manapság hogy mi a legjobb, mert még a csúcs kategóriások között is van ami ebben másik abban erősebb.

Meg hiába kijön egy "legjobb" telefon, 2 hét múlva fog jönni egy még jobb.


Amúgy régen voltam hasonlóan, igaz a legjobb nekem a 40-60 ezres kategória volt. mindig nézegettem hogy mit vegyek, aztán mindig addig vártam hogy jött egy még jobb és még jobb. Míg végül nem vettem semmit. Így volt sok évig gyenge telóm, mert mindig gyűjtögettem.


Manapság úgy vagyok, hogy vettem egy O+ 3T-t, és ezzel el leszek pár évig.

Viszont a gondolkodásom is változott, már nem a "legjobbakra" vágyom csak kellett egy jó árú gyors telefon és megvettem.


Azt hozzá kell tenni, ha nincs pénz, akkor nem a "legjobbat" kell venni, hanem a saját szintünkön nézelődni. Vehetnék én iPhone X-et is 2 hónap alatt félre tudnék rá tenni, de úgy vagyok hogy annyit meg nem akarok kiadni egy telefonért. Oneplust is gyakorlatilag munka melletti "maszek" munkából vettem, mert az úgymond potya pénz volt.

2017. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!