Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vépeményetek a Xiaomi...

Mi a vépeményetek a Xiaomi márkáról?

Figyelt kérdés
Egyre jobban tör fel a cég a mobilpiacon, és szemezek egy Xiaomi Note 4-gyel is. Van rossz, illetve jó tapasztalataitok a telefonról illetve a màrkàról?

2017. nov. 18. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én nekem van egy xiaomi 4x.


Most két telefont használok, egy samsung s7 edge-t meg ezt a xiaomi 4x-et.


Na visszatérve a xiaomi-ra, nagyon jó telefon, ha az ember a kezébe veszi, premium anyaghasználat, az illesztések, összeszerelés, minden, mintha egy iphone 6-7-et venne az ember a kezébe.


Hardver szinten gyors, stabil, egy android alapú op rendszer van rajta a miui, nagyon jó telefon.


Mindenképp jó vétel.

2017. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Hibát eddig nem produkált a telefon.


Nagyon gyors, és a paraméterek is jók, 3 gb ram, 32 gb rom.

2017. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, nyomtam a zöld kezet. Rosszul írtam, mert 4x-et szeretnék venni. Azért gondoltam először hogy rossz, mert nagyon jó anyaghasznàlata van, mégis olcsó. Gyanusan olcsó. De akkor ezek szerint ez nem azért van mert gagyi.
2017. nov. 18. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Én 50.000-ért vettem pár hete.


3 Gb-os, 32 GB tárhely.


De mondom kezébe veszi az ember, olyan mint egy iphone 6-7.


Szerintem jó vétel.

2017. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 papagajfan válasza:
74%

Én kb egy hónapja használok egy redmi 4x-et(3/32 global veriso) és teljes mértékben megvagyok vele elégedve úgy hogy én elég sokat használom. ( pokémon, facebook, messenger, youtube)

Gyors, nagy aku és szerintem jól is néz ki :) Ja és a MIUI rendszer is nagyon tetszik nekem :)

2017. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!