Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom át állítani a...

Miért nem tudom át állítani a telefonom csengőhangját?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxis J3. Tegnap óta valamiért nem engedi át állítani a csengőhangot. Be megyek a beállításokhoz mindent úgy csinálok ahogy kell, de mikor ki választom a zenét semmi. Nem dob vissza, hogy ki választottam meg stb.. sőt ha duplán is nyomok a zenére akkor ki írja hogy "sajnos a lejátszó nem támogatja az ilyen típusú hangfájlokat"... De eddig működött. Újra is tettük a telot de semmi. Egyébként a Samsung music appom is ugye a reset óta nem is volt jó nem is volt. Internetről szedtem le. Mi baja lehet a telefonomnak?

2017. nov. 19. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali, csak a poén kedvéért. Másolj fel egy zenét a telefonra ami sima mp3. Ha azt elindítja, akkor valmi progi modositotta a telefonon a zenéket.
2017. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tölts le az áruházbol egy másik lejátszót és azzal próbálkozz
2017. nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!