Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android frissités óta azt...

Android frissités óta azt vettem észre, hogy gyorsabban merül a telefonom, Tényleg igy lenne vagy csak én képzelgek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy J5 Prime (2016) ról van szò. A frissitès előtt simán kibirt egy napot àtlag használat mellett. Pl suliba nyomogtam néha facebook. Néha egy két menet Clash Royal és durván 60 % on hoztam haza. Most is 60 on volt de nem.nyomogtam annyit és olvasgattam hireket stb és ahányszor felnéztem a % ra mindig 1 2 bel kevesebb volt. A lényeg hogy gyorsabban merül. Ezt javitani fogják? És azt is manuálisan kelesz letölteni? A fogalmazàsért elnézéseteket kérem. Már elég késő van a gondolkodáshoz :S

#frissítés #Samsung #prime? Merül
2017. nov. 21. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd le a facebookot és megjavul, az egy energiavámpír
2017. nov. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem eddig az összes telefonom belassult frissítés után, mert nem figyelnek erre oda. A facebook, meg a messenger valóban sok energiát esznek, de ha előtte jó volt, akkor frissítés után sem szabadna jobban merülnie a telefonnak.
2017. nov. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek frissíteni. Ha addig jó akkor maradjon úgy. Nekem 5.1 van, és tökéletes. Nem is háborgatom.
2017. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül frissitettem le... és amugy tetszik meg minden, csak olvastam pár helyen hogy gépről kell frissiteni.
2017. nov. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!