Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 7 plus-al rendelkez...

Márk@07 kérdése:

Egy iPhone 7 plus-al rendelkezem, de sajnos elejtettem és betört a képernyője. Ki szeretném cserélni, de úgy hallottam hogy nem eredetit raknak bele, és ezáltal sokkal rosszabbak lesznek a színek, fakóbbak stb. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Vagy van valami hely ahol eredetit raknak bele? És ha igen, akkor az mennyi lenne.
2017. nov. 21. 14:23
 1/4 anonim válasza:
0%

Apple nem ad el alkatrészeket.

Ezért utángyártottat raknak bele.

Isamurai-nal láttam, hogy totálisan más a cserélt kijelző.

Szerintem más telefonosnál is ez a helyzet. Szerintem vidd vissza ha van rá garancia, (ha istyleba vetted, vagy valamelyik szolgáltatónál) vagy keress egy donor telefont, nem tudom, tán van olyan ami tilltott, azt talán olcsóbban odaadják.

2017. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apple szervizbe kell elvinni. Csak lehet többe kerül a kijelződ mint maga a telefon.
2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
0%
Isamurai 60-ért cseréli. Igen, eredetit nem kapsz, mivel az lg nem ad külön kijelzőt el...
2017. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eladnám utángyártott kijelzővel.
2017. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!