Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártyás telenor-os telefonra...

Kártyás telenor-os telefonra milyen mobilnetek vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos pont 9-5 ig dolgozom, így van nyitva a Telenor üzlet is, csak a jövőhéten tudok elmenni oda.

Érdekelne hogy milyen mobil net adat csomagok vannak, de valami olcsó érdekel tényleg, mert sms-t se küldök, telefonálsi se szoktam...szóval csak netre kellene :)



2017. nov. 22. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A honlapjuk éjjel-nappal elérhető.


[link]

2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most nem találom a telenor oldalán (Én még két éve bementem az egyik üzletükbe, azt hiszem a Köki terminálban levőbe) és ott intéztem el az 1 Gigás adatmennyiségű hipernetet. Én kártyás ügyfél vagyok, számlássá egyelőre nem tervezek válni, plusz nekem ez bőven elég. Nekem 1500/1 hónap így, de ez nem megújuló havidíj, hanem ugye szünetel, ha nincs elég pénz a kártyán. :)


A honlapon ahogy néztem teljesen másféle dolgokat ír. Javaslom, hogy hétvégén vagy amikor ráérsz menj be egy üzletükbe és érdeklődj személyesen.

(Nekem bevált a Hipernet. köszöni jól működik)

2017. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kártyás telenoros net méregdrága és semmire se elég...direkt csinálják h számlás legyél....m
2017. nov. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!