Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 32GB vagy Huawei...

IPhone SE 32GB vagy Huawei Mate 10 lite éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Huawei. Újabb, ár-érték arányban sokkal jobb, és jobban ki lehet használni!

Persze ez függ attól is, hogy melyik rendszert favorizálod jobban, illetve külső méretben is jelentős különbség van köztük!

2017. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
SE, ha nem zavar a kijelző mérete.
2017. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

1: Biztos???? :)))


[link]


[link]


Finoman fogalmazva is agyonveri az Iphone a Huaweit... főleg, hogy egy árban vannak, sőt Mate arukeresőn drágább is egy picit. :)

Szóval ár/teljesítményben magasan jobb az Iphone, csak kérdés, hogy a mérete megfelelne-e? Mert az meg nagyon kicsi, szerintem :)


Ja mielőtt kapnám az oltást: Androidos telefonom van, csak legyünk már objektívek :)


ps: Ne feledd, hogy az SE-ben a 6s hardvere van lekicsinyítve :)

2017. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Srácok, azt mindenki elfelejti hogy van aki nem játszik a telefonon? Kit érdekel mennyit kap a telefon.....? én mindenképp a Huaweit választanám.. igazából minden mellette szól. Ha te csak netezésre, zenehallgatásra fogod használni akkor szerintem senkit se érdekel hogy éppen 170 ezer pontot kap a készülék vagy 50-60 ezret, az egyik 0,1 másodperccel előbb megnyitja az appot, húha össze dől a világ :D
2017. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jah és az SE kamerája meg mélyen szinten aluli árhoz meg mindenhez képest...egyértelműen Huawei
2017. nov. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
(jah és persze csak 4szemközt...pár hónap és jön az új SE...márcsak azért sem éri meg a régi) :DD
2017. nov. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nagyobb telefonon jobb netezni, képeket, videókat nézni. A kisebbet meg könnyebb zsebben hordani, egy kézzel kezelni, fotókat, videókat készíteni vele. A sebességbeli különbséget alig lehet érezni, de nyilván az iPhone gördülékenyebb, mint a Huawei. Nekem van mindkettő.
2017. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bihar Valatonon (tetszik a nick :D). Én is várom az új SE-t, de a pletykák szerint maradna a 4 inch, tudom hagyománytisztelet meg minden, de nekem az kicsi nagyon. :)


Nekem Samu Note3-as telóm van már ezer éve, egyszerűen nem akar meghalni, de ha egyszer tényleg eltávozna a digitális örök mezőkre, akkor vagy valami jobb kínai váltané (Xiaomi, Meizu) vagy Iphone SE... de a négy inch, meh :( Amúgy 2016-os Ipad Pro-m van tablet gyanánt és félelmetes, hogy mennyire elég iOS fronton a 2 giga ram. :) Ennyit számít egy nyersen gyors HW és az optimalizáció, voálá smooth az egész :)

2017. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Nem az árukról beszélek, hogy melyik hány Forintba kerül, hanem az ÁR-ÉRTÉK ARÁNYUKRÓL, hogy melyik mennyire éri meg!

2017. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!