Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Középkategorias okostelefon...

Középkategorias okostelefon 200-220euroig?

Figyelt kérdés
Szeretnek ajandekba adni egy jo kozepkategorias telefont,es fogalmam sincs milyet valasszak,ami nem tul draga de megis jo a teljesitmenye..
2017. nov. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,kinek vennéd? (Azért is fontos,mert ha gyerekednek,akkor oda nagy tárhely kell a képeknek,játékoknak,alkalmazásoknak.) Illetve gondolkoztál azon,hogy milyen márkájú legyen,vagy bármilyet meghallgatsz?

Fontos,hogy milyen a kamerája,mekkora a kijelző?

2017. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy j3(2017) vagy Xiaomi Redmi note 4x amik szerintem jók.

De persze egy csomó telefon van szóval ha van már kinézett telefon akkor írd meg aztán véleményezzük.

2017. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amazon.de néz szét ott enyi pénzért több szuper telefont kapsz .
2017. nov. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol olyat szeretnek ami viszonylag nem merul le hamar,szep kepeket csinal ,gyors,ilyesmi,semmi extra .Az illeto akinek vennem nem nagy guru,nemhasznalja semmi extra dologra.(fenykepezo,internet,fb,zene...)
2017. nov. 23. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 4X.

Az nem fog neki egyhamar lemerülni.

2017. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

lenovo k6 note

asus zenfone 3 max zc553kl

iget blackview gp2lite ezeket neztem

2017. nov. 23. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:

A blackview telefonnak jó nagy 6000mAh aksija van, de a kamerája az szerintem nem a legjobb.

Na de [link]


Ezek közül a Xiaomi Redmi Note 4x 32gb-os éri meg, mert kamera lehet hogy egy kicsit rosszab mint a Samsungoknak, de egy snapdragon 625-ös van és 2Ghz-en ketyeg.

Akksija 4000mAh-es(kisebb az akksija mint a iGET Blackview GP2 Lite-nak.

Szerintem itt a Xiaomi redmi note 4x 32gb a győztes.

2017. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi 😊 errol a xiaomirol eleg sok jot olvastam,valaszinu akkor azt valasztom
2017. nov. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!