Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszuk? Bővebben...

Melyiket válasszuk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesanyukámnak szeretnék venni egy okostelefont karácsonyra. Elvittük apukámmal a média marktba, de az egyetlen dolog ami érdekelte,hogy fehér vagy világos legyen a telefon. :)

A jelenlegi telefonja is okostelefon, de egy igencsak alsó kategóriás, pár éve vettük neki,hogy kipróbálja a "simogatós" képernyőt. A (hátlapi)kamerája fontos,hogy elfogadható legyen (olyan 8-10 mp körüli)


Amiket néztem:

Sony Xperia E5

Samsung J3 2017

Huawei P8 Lite, Y6 2017


A keret olyan max. 60-70 ezer forint.

Bármilyen más ötletet is szívesen fogadok, köszi a segítséget.



2017. nov. 22. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Huawei P9 Lite 2017, Samsung Galaxy J5 2017.
2017. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg a p9 lite mini?
2017. nov. 23. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, olyanom nem volt, viszont a P9 Lite 2017-et imádtam. Cserekészülékként kaptam, mikor szervízben volt a telefonom, és alig akartam visszadni. Viszont Samsungom is volt, azt is nagyon szerettem, gyönyörű a kijelzője. :) Én is nő vagyok. :)
2017. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!