Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mi a teendo?

Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 7-es keszulekem, ami neha ledob a halozatrol, tehat nem tudnak elerni, mikozben nekem be van kapcsolva a telefonom. A telon van meg ez az 1 eves garancia, bevigyem a szolgaltatohoz hogy csereljek ki a keszuleket, vagy ilyenkor mit csinalnak? A masik dolog, hogy elejtettem a telefont es a felso bal sarkan van egy hajszal vekony repedes es a jobb felso sarkon meg utes nyomok. Igy is cserelik a keszuleket? Segitsetek, ki akarom meg hasznalni ezt a rovidke egy evet..

2017. nov. 23. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cserėlnėk, hanem szervizelnėk. De mivel leejtetted azt azėrt ėszreveszik ės ráfogják amiatt sėrült/mozdult valami el ami miatt megszakad a kapcsolat. A leejtės miatti károk pedig nem garanciálisak. Szóval ha nincs biztosításod akkor zsebbenyúlós tėma a javítás! Ha nem lenne sėrült is csak szervíz, de NEM új cseretelefon!
2017. nov. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A telon van meg ez az 1 eves garancia, "


Csak volt.

Fizetős szerviz.

2017. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

annyiban kijavítanám az elsőt, hogy ilyen esetben 100%, hogy cserélnék.


de mivel leejtetted, így tényleg az egész storno, ilyen esetben ugrik a garancia.

mellesleg amúgy szerintem még esély is van rá, hogy a hiba a leejtéssel lehet kapcsolatos.

2017. nov. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4# Nekem anno a telefonomon nem volt semmi külsősérülés és a cserét így is húzták 30 napig.. (ráfogták, hogy meg van hajolva, holott nem volt)


Szal ez a 100% csere dolog nem valószínű

2017. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, ma voltam bent, most ertem haza a szolgaltatotol es kicsereltek a keszulekem, ugyan ezt elmondtam mint itt nektek, meg lattak hogy semmi komolyabb baja nincs, enyhitett karok vannak rajta. Ezert adtak egy uj bontatlan iphone 7-et
2017. nov. 23. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez melyik szolgáltató volt?

(Én anno istyle ba vittem be)

2017. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!