Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite (2017) kékbe...

Huawei P9 Lite (2017) kékbe vagy feketébe szebb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e a kéket mert eddig csak fekete telefonjaim voltak, de mind a kettő színbe tetszik.

2017. nov. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Azt veszed, amelyiket akarod. De ha neked nincs saját ízlésed, akkor hallgass a következő válaszolóra.
2017. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem az emberek felfogását! Ha valaki feltesz egy egyszerű kérdést, hogy kinek melyik jön be mi az első vállasz, hogy balf*** vagy mert szeretnéd kikérni mások véleményét! Ez a magyar mentalítás, gratulálok! (Akinek nem inge, nem veszi magára.)
2017. nov. 23. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából neked kell eldöntened :)

Nekem Honor 8-ból van kék, és amikor láttam hogy van kék mondom úristen nekem ez kell :D

Bár nekem a kék a kedvenc színem.

De mondjuk annyiból is tetszett még a kék, hogy ritkább, mert azért mégsem olyan gyakori, mint a fekete, vagy fehér.

2017. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen felfogást??? Kérdező, én inkább a Te életképtelenségedhez gratulálok! Egyik színben sem rossz, ne mások véleményére adj, hanem azt vedd, amelyik Neked jobban tetszik, elvégre a Te saját telefonod lesz!

Fekete vagy kék, a színe nem befolyásol semmit, szóval az nem lehet kizáró ok a kék mellett, hogy "mert eddig csak fekete telefonjaim voltak"!

Ezüst, fekete, ezüst, fekete - nekem eddig véletlenül csak, de így váltakoztak, de a színükkel pont nem foglalkoztam!

2017. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as köszi a válaszod értékelem! Ilyen értelmes válaszokat vártam volna mint a 3-as, nem ilyen arrogáns és beképzelteket mint 1,4-es. Nem értem ha az ember feltesz egy full normális kérdést, "megfogalmazva" helyesírási hiba nélkül, akkor miért kell fikázni? Szerintem a mások vélemény kikérése az nem bűncselekmény, (vagyis remélem) mert páran vérre mennek a maguk öntelt véleményével!
2017. nov. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!