Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok a...

Melyiket választanátok a kettő közül és miért?

Figyelt kérdés
Üdv. Elsőnek leszögezném, tudom, hogy egyik mobil se a legbikább és tudom, hogy az egyik már nem egy mai darab, de...adott egy LG K8 (2016-os) és egy IPhone 4S 16GB..mindegyik nagyon szép állapotban van..az LG-n van üvegfólia és egy tok van hozzá,doboza nincs és nagyon picikét a kereten apró részekben kicsit kopott, de tényleg csak nagyon kicsit..ezzel szemben az IPhone különösen szép állapotban van, fólia a kijelzőjén és azt hiszem 6-7 tok van hozzá, doboz + 1,5M-es töltő. Mielőtt félreértés lenne egyik telefont sem készpénzért vásárolnám, mert a K8 az enyém és az IPhone az egyik ismerősömé..ha mindenképpen a kettő között kellene választanotok, melyik mellett tennétek le a voksot és milyen indokkal? :). + kérdés: Mennyiért lehetne eladni őket illetve melyik ér többet?

2017. nov. 25. 18:52
 1/1 anonim válasza:

LG.


4S használhatatlan, nekem is az van, telefonálásra, sms, mail, Viber, néha YT és vége ennyi... + Apple el akarja távolíttani a 32 bites appokat appstoreból, illetve 2 éve nem frissítik a 4S-t (9.3.5 az utolsó frissítés, és 11-nél járunk).

2017. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!